İçeriğe atla

Garantili Medyumlar

Medyum Fırat Hoca Garantili Medyumlar‘da en üst sıradadır. İnsanlara yaptığı etkili büyülerde %100  kesin sonuç olan Medyum Fırat Hoca her zaman görevinin başındadır.

garantili medyumlar, garantili medyumlar kim

Medyum Fırat Hoca Hakkında Bilgiler;

Medyum Fırat Hoca (asıl adı; Froth Sinharib) 1946 yılında Mısırda doğdu.1987 yılında mısırda EL EZHER Üniversitesinden mezun oldu.
Abd-el latif islam tıppı üzerine yahudi filozofu ve astronomi dalında eğitimini tamamladı.
Medyumlar büyü ve büyücülük üzerine ilgisinden dolayı süryani,ermeni ve hristiyan dinleri üzürine çalışmalar yapıp makaleler yazmaktadır.

Süryani kilisesi Milattan sonra 37-43 yılları arasında elçilerin lideri Petrus tarafından antakyada kurulmuştur. Kısa zamanda bütün orta doğuya inanç müjdelemiştir.
Kilisenin ve bazı mensuplarının kullandığı Hz.İsa’nında konuştuğu süryanice (aramice) dir. Klise patriklik merkezi 1963 yılından beri suriyenin başkenti olan şam’da bulunmaktadır. Medyum Fırat Hoca 1990 yılında 4 yıl boyunca Şam’da medyumlar arasında görev yapmıştır.

Garantili Medyumlar; Bilgilendirme

Sitemizdeki özgün makaleler başka sahte medyum siteleri tarafından bilgi hırsızlığı yapılmaktadır, kendi sitelerinde paylaşıp insanların duygularıyla oynamayı hedefleyen kişilerdir. Bu tür sitelere kesinlikle itibar etmeyin !

Bir medyumu araştırmadan kesinlikle onunla çalışma yapmayınız.

Medyum Fırat Hoca ile iletişime geçmek için;

Telefon: 0539 653 35 01

Mail: medyumfirathoca@hotmail.com.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir