İçeriğe atla

Büyü Bozma

Büyü bozma nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu kaydı altına alan Cin‘in kimliği ve durumu tespit edilir. Sonra Cin‘e o kimseyi serbest bırakması için emir verilir. Ancak; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.

büyü bozmaBu bakımdan; büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına etki edecek, onu yaralayacak ölçüde dualar edilerek başlanır. Bu durumda cin için iki yol vardır; ya duaya devam eden kişiyi etkisi altına alarak kendine bağımlı hale getirmek ya da emirlerine boyun eğmek.

Bunun dışında 3.cü bir yol daha vardır ki, o da Cin’in ölmesidir. Buna da “Cin Yakmak” denir. Yani cin elini kişiden çekmediği takdirde yanmakla yani ölmekle yüz yüze kalır. Bazen de cinin ailesinden diğer bir cin işe el atar ki, böylece iki-üç cinin yanmasına kadar iş uzar.

Bugün iç sıkıntıları, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme veya işitme olayları, özellikle kadınlarda görülen sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda cinlerden kaynaklanmaktadır. Ancak bu durum henüz tıbbî olarak tespit edilemediği için uyuşturucu ilaçlarla yapılan tedaviler bir sonuç vermemektedir.

Büyü Bozma Duası

Ayet-el-Kürsi, İhlas, Muavvizeteyn ve Fatiha surelerini sık sık okumak insanı cinden korur. Cinden kurtulmak için en etkili dualardan biri “Lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil Aziym” dir. Cin Mektubu da büyünün bozulması ve cinlerden kurtulmanın en etkili yollarından biridir.

Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına, büyüye karşı koruyucu Ayet denilen “ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üzerinde taşımalıdır.
Medine halkı Resûlullahı öldürmek amacıyla efendimizin Medine’ye hicretinden önce harekete geçti. Yahudiler bazı planlar yaptılar.

Lebid bin Asım’dan yardım istediler. Lebid, falan mahallede Hayre adında sihir yapmakta çok ileri yaşlı bir kadın var, onu bulun dedi. Bulup o kadına çok para verdiler. Yaşlı kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, 11 düğüm yaparak güvercin yavrusunun üzerine sardı. Medine’nin dışında harap bir kuyunun içine koyup, ağzını kapattı.
Resûlullah efendimiz hastalandı, âzaları hareketsiz kaldı. Bu durum 9 gün devam etti. Sonra Cebrail Aleyhisselam geldi, durumu haber verdi. Kuyudan güvercin çıkarıldı fakat düğümleri çözemediler. Cebrail Aleyhisselam “Muavvizeteyn (Felak ve Nâs)” surelerini getirdi. Resulullah bu sureleri o düğümlerin üzerine okudu. Her âyeti okudukça bir düğüm çözüldü. İki suredeki 11 ayet okununca, 11 düğüm tamamen çözüldü. Resulullah Efendimiz hastalıktan tamamen kurtulup, sıhhate kavuştu.
Büyünün bozulması için önereceğimiz bir diğer dua, “Cin Korunma Duası”dır.

Anasayfa

Büyü Bozma” üzerine 7 yorum

 1. Aile büyü bozma - Medyum fırat hoca der ki:

  Ailemin üzerine büyü yapıdığını öğredim ve 1 yıldır herşey ters gitmeye başladı babam rahatsızlandı ve kaç kere olaylar oldu evimizimn huzuru kactı fırat hocamı tanıdım tanıyalı bu sıkıntım derdi kalmadı Ailem hep duacı kendisine evmiz eskisinden daha huzurlu bir hale geldi büyü yapan kişiyide buldu ve onadan gerekn büyü yapıldı Allah hepinize fırat hocamla işlem yaptırmayı nasip etsin inşallah

  Cevapla
 2. Derya - Büyü bozdurmak istiyorum der ki:

  Eşimin üzerinde büyü var hocam bunu nasıl bozabiliriz

  Cevapla
 3. Ahmet - Üzerime yapılan büyü der ki:

  Üzerimde büyü vardı ne iş ne gücüm kaldı akşamları rahat uyuyamıyor arkadaslarımla vakit gecıremez hale geldım neredeyse intihara kadar gidicektim bir arkadasımın tavsiyesi üzerine fırat hocama islem yaptırmaya basladım ve simdi cok iyiyim o arkadasımında benimle sıkıntıları aynıydı onunda düzelmiş fırat hocama burdan selamlarımı ve teşekkürleri iletiyorum

  Cevapla
 4. Nurdan der ki:

  ben daha once de yazmistim fırat hoca ile basladigimizi sonuc hakkinda da bilgilendirme yapacagimi belirtmistim tam umudumu kesmeye baslamis ve artik intihar etmeyi dusunurken esim dun eve geri dondu ruyalarinda kac gundur beni ve eski mutlu guzel gunlerimizi gordugunu, cocuklari cok ozledigini, yaptiklarindan dolayi pisman oldugunu soyleyip ozur diledi ve bundan sonra da kendini affettirebilmek icin elinden geleni yapacagini soyledi aylardir bu ani bekliyordum hala inanabilmis degilim bugun esyalarini fıratp tamamen geri donecek ve aylar sonra ilk kez birlikte bir aksam yemegi yiyecegiz basta fırat hoca hakkindaki her ne kadar cok olumlu yorumlar olsa da bu buyu islerine inanmadigimdan tereddut etmistim ancak simdi iyi ki de fırat hoca ile calısmısımki diyorum mutluluktan neler yazacagim bilmiyorum benimle ayni durumda olup da destek almak isteyen varsa kendisinin tel nosu 0539 6533501 allah herkese bu mutlulugu yasatsin

  Cevapla
 5. Fatma der ki:

  Papas buyusu bozulur mu.

  Cevapla
 6. Anonim der ki:

  Aileme akrabalarım tarafından iişlerimi rast gitmesin diye dua okutulmuş bu büyü müdür

  Cevapla
 7. emrah der ki:

  Hocam biri bana buyu yaptıgını duşunuyom burcu diye bi kızın 6 senedir seviyom bunun buyu oldugunu düşünüyor öp beni hiç sevmiyo bana yardımcı olurmusunuz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by