İçeriğe atla

Canbar Büyüsü

 medyum firat hoca canbar büyüsüCanbar Büyüsü

Canbar büyüsü, genç yaştaki aşıkların çoğu zaman tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkili bir aşık etme büyüsüdür.

Hepimiz bir zamanlar genç olduk bazılarımız ise hala bu dönemi en etkili şekilde yaşamakta mutlaka.

Sevdiğiniz kişi gün geçtikte sizden uzaklaşıyorsa bir başka insana gönül vermiş olması oldukça yüksektir.

Böyle bir dönem içindeyseniz canbar büyüsü sizi bu içine düştüğünüz bu kötü durumdan tamamiyle kurtaracaktır.

Canbar büyüsünün adını insanlarımız daha yeni duymaya başladılar. Aslında büyüler yıllardır var olan fakat insanların ismini duymadıklarını bir çalışmadır.

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsüyle ilgili internet’te bir çok yazı bulabilirsiniz, fakat bunların bir çoğu yazarı belli olmayan bilgisizce yazılmış yazılardır. Bu nedenle halkımızın zihni daima karışıyor. Dolandırmak amacına medyum sitesi açıp, olur olmaz bilgisiz bir şekilde ordan burdan kopya içerik kullanarak sizin aklınızı karıştırmaktadırlar.  Bu konuda yapılacak çok bir işlem yoktur, fakar bu yazıları insanlar okuyup kendi akıllarından geçirip doğruluğuna karar verecekler.

Taklit eden, asılsız olan, uydurmaca olan sahte siteler kendini gösteriyor. Akıl sahibi bunu elbette anlarlar. Bu yüzden önce insanımızın akıl sahibi olması gerekir. İyiyi ve yanlışı ayırt edebiliyorsa o zaman mesele yoktur.

Sevgili kardeşlerim şu an buraya yazdığım makaleleri bir süre sonra bu kopyacılar tarafından kopyalanarak kendi sitelerinde sizlere paylaşılacaktır.

Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Yalnız taklitler aslını yaşatır, benim bu konuda bir kaygım yok. Bu yüzden herhangi bir konuda yeni makale yazarken böyle bir endişe yaşamıyorum. Kopyalasınlar en azından şunu yapsalar daha iyi olur.

Alınan bilgileri aldıkları gibi yazsalar o zaman sorun olmaz. Yalnız bunlar kopyaladıkları makaleyi olduğu üzere kaynak göstererek değilde oralarını buralarını değiştirerek kendilerine ait gibi gibi yayınlıyorlar. Bu davranış etik bir davranış değildir.

Şimdi biz konumuza geri dönelim. Canbar büyüsü daha öncede söylediğim gibi gerçekten etkili güçlü bir aşk büyüsüdür.

Bu büyüyü hemen herkes yaptırabilir. Zaten son dönemlerde internet’te yaygın kullanılmasından dolayı hemen herkes canbar aşk büyüsünün adını bir yerlerde duymuş yada okumuştur.Medyum Fırat Hoca olarak sizlere son sözüm şudur; unutmayın her zaman yardım alacağınız doğru bir kapı olarak ben sizin yanınızdayım.

Medyum Fırat Hoca hakkında bilgi almak için tıklayın

İletişime geçmek için tıklayın

Anasayfa

Canbar Büyüsü” üzerine 31 yorum

 1. ahmet der ki:

  Bende herkes gibi fırat hocayla çalıştım. aldığım sonuç verdiğim paraya değdi.Bence sizde medyum arıyorsanız fırat hocayla çalışabilirsiniz en azından dolandırıcı değil işleminizin sonucunu alıyorsunuz..

  Cevapla
 2. ferman der ki:

  Fırat Hoca size tavsiye edebilceğim biridir.Tabi dolandırıldıktan sonra herkese güvenemezsiniz kolay kolay ama fırat hocaya güvenmeniz konusunda size kefil olabilirim…mail atın görüşün isterseniz içinize sinerse çalışın.

  Cevapla
 3. ayşe der ki:

  SÜRYANİ BÜYÜSÜNÜ DUYMAYAN YOKTUR.ARAŞTIRMA İÇİNDE OLAN ARKADAŞLAR BİLİRLER.BENDE 10 GÜNE YAKIN HEP GEZDİM YORUM SİTELERİNİ.VE BAŞLADIM BÜYÜ İŞLEMİNE.ASLINDA NASIL YAZACAGIMIDA BİLMİYORUM.BÜYÜMÜ DEMELİYİM YOKSA İŞLEM Mİ DEMELİYİM.HER NEYSE.12 GÜN SÜRDÜ BENİM.İNATÇI BİR ADAMI SOKMUŞUM HAYATIMA.AMA SEVGİ İŞTE.İNATÇIDA OLSA VAZGEÇEMİYORUM.DİLERİM FIRAT HOCAM SAYESİNDE BU ADAMIN İNADINIDA KIRICAZ

  Cevapla
 4. salih der ki:

  BENDE FIRAT HOCAYI ARAŞTIRDIM.HAKKINDA HİÇ KÖTÜ BİR YORUM GÖRMEDİM.ÇALIŞANLAR ÇOK MEMNUN.BİRDE HERKEKSİN İŞİNİ YAPMIYORMUŞ.TELEFON NUMARASIDA BULAMADIM.PEKİ NASIL ULAŞICAM BEN FIRAT HOCAYA.BİLGİSİ OLAN VARMI

  Cevapla
 5. CEMRE der ki:

  BENDE FIRAT HOCAYLA ERMENİ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM.BU BÜYÜYÜDE İLK DEFA DUYMUŞTUM.MEĞER NE KADAR ETKİLİ BİR BÜYÜYMÜŞ. FIRAT HOCAM 13 GÜNDE YAPTI VALLA.BAŞARILI BİR BEYEFENDİ HOCA.

  Cevapla
 6. mehmetali der ki:

  MERHABA.FIRAT HOCAMA TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEK İÇİN VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İÇİN YAZIYORUM.2 YILLIK EVLİYİM.EŞİM BİRAZ EVLİLİĞİ KALDIRAMADI SANIRIM.SON ZAMANLARDA DEĞİŞTİ.BUNU FARK ETTİM VE BEKLEDİM.BELKİ TOPARLAR KENDİNİ DİYE DÜŞÜNDÜM.AMA İYİCE CIVITTI.O YÜZDEN BÖYLE BİR YOL BULDUM KENDİMCE.VE FIRAT HOCAMA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

  Cevapla
 7. dilim der ki:

  FIRAT HOCANIN ADINI ÇOK ARAŞTIRDIM HAKKINDA YAZILAN OLUMLU YORUMLAR DİKKATİMİ ÇEKTİ. ARADIM ANLATTIM DERDİMİ GÜVEN VERDİ BANA ÇALIŞMAYA BAŞLADIK. İYİKİDE ÇALIŞMIŞIM ÇOK OLUMLU SONUÇLAR ALDIM. ÇALIŞMAK İSTEYENLERE TAVSİYE ETMEK İSTERİM ETRAFTA O KADAR DOLANDIRICI VARKEN BÖYLE GÜVENİLİR HOCALARI KAÇIRMAYIN.

  Cevapla
 8. MURAT der ki:

  FIRAT HOCANIN İSMİNİ BİZDE YORUM SİTELERİNDE GÖRDÜK.MERAK ETTİK.GERÇEKDEN ARAMAYA DEĞERMİŞ.BİZİ ÇOK BİLGİLENDİRDİ.NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ ANLATTI.BİZDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK.BENCE SİZLERDE GÖRÜŞÜN.FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUM

  Cevapla
 9. ÖZCAN der ki:

  ARKADAŞLAR SİZLERE KESİNLİKLE SÜRYANİ BÜYÜSÜNÜ VE FIRAT HOCAMI ÖNERİYORUM.BENDE 8 GÜNDE SONUÇ ALDIM.ÖYLE BİR ŞAŞIRDIM Kİ.NE KADAR KISA SÜREDE OLDU BU DİYE.AMA ÇOKDA MUTLU OLDUM.O YÜZDEN MUTLAKA SORUNLARINIZ HAKKINDA BİLGİ ALIN.ÇOK BİLGİLİ BİR HOCA. medyumfirathoca@hotmail.com dan GÖRÜŞMENİZ DİLEGİYLE

  Cevapla
 10. yıldırım der ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR BEDİRHAN HOCANIN ADINI HER YERDE DUYUYORDUM BENDE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM. YAKLAŞIK 1 AY KADAR SÜRDÜ İŞLEMİMİZ BEKLEME SÜRESİ DAHA BİTMEDEN BİLE ETKİSİNİ GÖRDÜM ALDIĞIM SONUÇDAN MEMNUN KALDIM SONUÇDA İSTEDİĞİM OLDU BEDİRHAN HOCANIN İŞLEMLERİ GERÇEKTEN TUTUYOR ÖZELLİKEL ÇALIŞMAK İSTERSENİZ PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞMALISINIZ BENCE.HOCANIN MAİLİ VE NUMARASI BU.. medyumbedirhanhocam@hotmail.com 0534 683 3401

  Cevapla
 11. taner der ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR FIRAT HOCANIN ADINI HER YERDE DUYUYORDUM BENDE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM. YAKLAŞIK 1 AY KADAR SÜRDÜ İŞLEMİMİZ BEKLEME SÜRESİ DAHA BİTMEDEN BİLE ETKİSİNİ GÖRDÜM ALDIĞIM SONUÇDAN MEMNUN KALDIM SONUÇDA İSTEDİĞİM OLDU FIRAT HOCANIN İŞLEMLERİ GERÇEKTEN TUTUYOR ÖZELLİKEL ÇALIŞMAK İSTERSENİZ PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞMALISINIZ BENCE.HOCANIN MAİLİ .. medyumfirathoca@hotmail.com

  Cevapla
 12. kiraz der ki:

  bu dunyada hala iyi insanlar varmis:Kacinci kez hoca arayısım bilmiyorum ama hep yanlıs yerlere girmisim.Simdi fırat hocayla dvm eden bir islemim var insallah basarıyle cıkcaz bu isten,Hocam konustugumuz ilk gun bana guven verdiki;iyiki inanmisim,iyiki guvenmisim tskler fırat hocam

  Cevapla
 13. bahar der ki:

  fırat hocaya ulastim ve bana bir koruma yapti.artik cok daha iyim kimse bana buyu yapamiyor catlasin düsmanlar:))))

  Cevapla
 14. Edibe der ki:

  BENDE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA GÜVENEMİYORUM KİMSEYE FIRAT HOCANIN ADINI ÇOK SIK DUYUYORUM AMA NASILDIR KENDİSİ İŞLEMLERİ NE KADAR SÜRÜYOR VE YANINA GİTMEK GEREKİYORMU BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN???

  Cevapla
 15. ÖZGE der ki:

  MERHABA HERKESE FIRAT HOCA HAKKINDA YAZILAN YAZILARI OKUYORUMDA HERKES İŞLEM YAPTIRMIŞ OLDUKÇADA BAŞARILI BİR MEDYUM OLDUĞUNU GÖRDÜM.BENDE İŞLEM YAPTIRMAK İSTİYORUM KISMET AÇTIRMA GİBİ YANİ GENEL OLARAK BİR BAKIM YAPTIRMAK İSTİYORUM.BU KONUDA BANA YARDIM EDERMİ ACABA BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ LÜTFEN??

  Cevapla
 16. dertli der ki:

  Fırat Hocada bağlama büyüsü konusunda oldukça başarılı bir iş çıkardı.aslında başlarda güvenememiştim kendisine ama sonradan işlem bitince etkisini görmeye başlayınca iyikide çalışmışım dedim bence dürüst gerçek bir hoca deneyin sizde görün derim.isteyenler için medyumfirathoca@hotmail.com

  Cevapla
 17. reyhan der ki:

  Bende çalıştım fırat hocayla geçenlerde arkadaşım işlem yaptırmak için görüşmüştü kendisiyle
  mail adresini biliyorum ordan ulaşın medyumfirathoca@hotmail.com

  Cevapla
 18. zeynep der ki:

  Merhaba arkadaşlar bende fırat hocayla ilgili güzel dileklerimi belirtmek istedim.Kendisi oldukça beyfendi güvenilir bir insan ve çok başarılı bir hoca ben yaptırdığım iki işlemdende başarılı sonuçlar aldım.Sizlerinde çalışmasını tavsiye ediyorum

  Cevapla
 19. Cemil der ki:

  Merhaba arkadaşlar bende fırat hocayla çalıştım Daha sonra ailemde olan olumsuzları anlattım çok iyi bir insan kendisi yapılabilcek işlemleri sunuyor size seçenek gibi yani. sizde ona göre hareket ediyorsunuz ben çok memnun kaldım huzur veriyor insana sizlerde çalışmayı düşünmelisiniz bence emeğine sağlık hocam teşekkürler herşey için.

  Cevapla
 20. Veli der ki:

  ARANIZDA MEDYUM FIRAT HOCAYI TANIYAN YADA ÇALIŞAN VARMI.BEN KENDİSİNE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUM.İSMİNİ DUYDUM.AMA NUMARA BULAMIYORUM.

  Cevapla
 21. KEMAL der ki:

  HERKESİNDE BELİTTİĞİ GİBİ FIRAT HOCA HAKKINDA FAZLA BİŞEY SÖYLEMEYE GEREK YOK ADAM BİLDİĞİNİZ HOCA İŞTE İŞLEMLERİ ON NUMARA TUTUYOR BENDE GERİ GETİRME İŞLEMİ İÇİN ÇALIŞTIM KENDİSİYLE BU KADAR İYİ SONUÇ BEKLEMİYORDUM ŞAŞIRDIM AÇIKCASI AMA YİNE OLSA YİNE FIRAT HOCA DERİM HERKESEDE TAVSİYE EDERİM….

  Cevapla
 22. cansu der ki:

  canım başkalarını bilmem ben ama benim çalışmam 2 kere oldu fırat hocamla.birinci işlemim ayırma işlemi oldu.sonrada kendime bagladım.4 yıllık erkek arkadaşımla nişan yapma aşamasıydaydık.isteme felan oldu.büyük bir salon tuttuk nişan için.ama bir anda adam sogudugunu söyledi.iş yerinden bir kızla yakınlaştıgını fark ettim.ve bunun için işlem yaptırdım.şimdi herşey normal.kaldığımız yerden devam ediyoruz.

  Cevapla
 23. meral der ki:

  23 GÜNDE İŞİMİ YAPTI VALLA.BUNCA YORUM BOŞ DEGİL.BENDE O YÜZDEN KISACA YAZMAK İSTEDİM

  Cevapla
 24. pelin der ki:

  ÖNERİRİM.HIZLI VE ETKİLİ SONUÇ ALMAK İSTİYORSANIZ ÖZELİKLE SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRIN.FARKLI BÜYÜLERDE YAPIYOR FIRAT HOCA.AMA SÜRYANİ BÜYÜSÜ SÜPER BİR BÜYÜ.BİRAZDA MALİYETLİ.BEN YAŞADIĞIM GELİŞMELERİ GÖRÜNCE VERDİĞİM PARAYA DEĞDİGİNİ DÜŞÜNÜYORUM.SİZDE BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ medyumfirathoca@hotmail.com DAN GÖRÜŞÜN HOCAYLA

  Cevapla
 25. helin der ki:

  Heryerde fırat hoca herkes onunla çalışıyor bende işlem yaptırıcam kendisine uzun zamandır araştırma yapıyordum ama fırat hocada karar kıldım mail attım aldım görüşücem en kısa zamanda çalışmalara başlamak istiyorum..

  Cevapla
 26. derya der ki:

  FIRAT HOCADAN HERKES İYİ SONUÇLAR ALIYOR NASIL BİR İŞLEM YAPIYORKİ BU HOCA HEPSİ TUTUYOR BENİMDE İHTİYACIM VAR ASLINDA BİR MEDYUMA AMA GÜVENEMİYORUM HERKESE FIRAT HOCA CAZİP GELİYOR BİRAZ AMA YİNEDE KARARSIZIM NUMARASINI ALSAM BİR GÖRÜŞSEM RİCA ETSEM VEREBİLİRMİSİNİZ?

  Cevapla
 27. nezir der ki:

  Fırat hocayla çalışan biri olarak memnuniyetimi belirtmek istedim.Kendisi yapmış olduğu papaz büyüsüyle hayatımı değiştirdi.O kadar kötü zor durumdaydımki hocam sayesinde artık herşey çok güzel.Eminim diğer çalışan arkadaşlarda benim gibi olumlu sonuçlar almışlardır ve çalışmak isteyenlerde başarılı sonuçlar alırlar…Emeğine sağlık hocam.

  Cevapla
 28. cenk der ki:

  sonuç almak istiyorsanız ve maddi durumunuz biraz iyi ise sizlere mutlaka süryani büyüsü yaptırmanızı öneririm.11 günde gözle görülür sonuçlar almış biri olarak yazıyorum.fırat hoca bu konuda gerçekten çok profosyonel.inanıyorum ki pişman olmayacaksınız

  Cevapla
 29. Elif der ki:

  Ben yazdım parayı da ödedim bugün sonuç geldi herşey için teşekkürler hocam

  Cevapla
 30. derya der ki:

  arkadaşlar fırat hocayla çalışmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz ?

  Cevapla
 31. Arzu der ki:

  Aşk büyüsü konusunda tartışmasız en iyi hoca kesinlikle tavsiye ederim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by