İçeriğe atla

Kişiye Özel Vefk

İsminden de anlaşılacağı gibi kişiye özel hazırlanan bir vefk çalışmasıdır. Kişilerin maddi yada manevi beklentilerine dair özel olarak hazırlanır. Kişiye Özel Vefk hazırlanırken, vefki kullanacak olan kimsenin bilgilerin eksiksiz ve tam olarak alınması gereklidir. Çünkü, hazırlanacak olan vefk tamamiyle bu bilgiler ışığında hazırlanır ve kullanması için hazırlatan kişiye teslim edilir.

Kişiye Özel Vefk Nedir? Hakkında Detaylı Bilgiler

Bunun yanında vefki hazırlatan kişinin, vefki ne için hazırlattı ise ona özel tütsüleri yakması ve belirli gün okumaları yada vefki destekleyici yönde işlemleri yapması gereklidir. Bu işlemlerin süresi bazen 5,7,15 yada 21 günü bulabilir. Gün sayısı istenen şeyin, beklenen şeyin ne olduğu ve ne olması gerektiği ile doğru orantılıdır. Okumaların sayısıda istenen şeyin ne olduğu ile ilintilidir. Bu okuma yada işlemler vefki hazırlayan kimsenin bilgisi dahilindedir ve vefki kullanacak olan kimse, vefki hazırlattığı medyum-hoca ‘dan bu bilgileri eksiksiz olarak almalı ve mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde verilen işlemleri uygulamalıdır.

Kişiye Özel Vefkler; bazen maddi beklentiler, ev almak, araba almak, iş sahibi olmak, bol para kazanmak, bazen önemli bir davanın kazanılması, eş, evlat, anne-baba beklentileri ve daha bir çok konu hakkında olabilir. Bu tür vefkleri medyum fırat hoca yapmaktadır.

Kişiye özel vefk, Medyum İletişim, Etkili Büyüler, medyum fırat hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by