İçeriğe atla

Medyum

Medyum, medyum fırat hoca, turkiye medyumları,Medyum Nedir?

 Medyum Hakkında kimse doğru bilgiye sahip değildir. Kimdir? ne iş yapar? nasıl sorunları çözerler gibi sorular hep aklımızdadır. Latince bir kelimedir ve yunan kökenlidir. Dünya’nın birçok yerinde gelişmiş olan ve saygı duyulan bir meslektir.

Dünya’da en zor mesleklerden birini yapan kişiler arasındadır. Ruhlar alemi ile iletişime geçebildiğini ve ölülerle canlılar arasında iletişim kurabildiğini iddia eden kişi.

Türkçeye Fransızcadan geçen sözcüğün kökeni Latince medium (aracı) sözcüğüne dayanır. Bu özellik genellikle doğuştan verilir. Medyumluk konusunda kendisini geliştirmiş ve tecrübe edinmiş kişiler bu mesleği en iyi şekilde yapmaktadır. Medyum Fırat Hoca’da bu nadir özelliğe sahiptir. 

Medyum Fırat Hoca (Froth Sinharib), Brian Inglis’in yanında talebeliğini tamamlayıp icazet aldığı günden bugüne insanlara hizmet vermektedir.

Brian Inglis’in hocası Medyum Carlos mirabelli (1889-1950) tüm zamanların en iyi medyumu kabul edilmektedir. 2 OCAK 1989’da brezilya Sao Paoula, Botucatu’da doğdu. Ruhsal yetenekleri çok küçük yaşta ortaya çıktı, ve gittikçe gelişerek “mirabelli mucizeleri” adını aldı.

Mirabelli temel eğitim görmüş, normal bir bilince sahip ve doğduğu yörenin şivesiyle konuşan bir insandı, ama transa girdikten sonra 26 dil konuşuyordu bu dillerin arasında almanca, fransızca,elemence, 4 italyan diyaleği,çekçe,arapça,japonca,ispanyolca,rusca,türkçe,ibranice,arnavutça çeşitli afrika diyaligleri latince, çince,modern yunanca, polonyaca,suriye ve antik yunancada vardı.

Ayrıca mirabelli transtayken tıp hukuk,sosyolaji,polotik,ekonomi,politika,teoloji,psikoloji,tarih,doğa bilimler,astronomi,felsefe,mantık,oköültizm ve edebiyt konularında saygın ve ciddi konuşmalar yapıyordu (kaynak; graber 1970) bir diğer olay fakültedeki deneylerde yaşandı mirabelli 28 ayrı dilde yazıyordu oturuyor, yazmaya başlıyor ve usta bir yazarının yazma hızını 2 defa aşan bir hızla yazıyordu.

Süryaniler istanbul dışında;
Mardin,van,mersin,diyarbakır,adıyaman,elazığ,ankara,izmir,malatya,şanlıurfa,gaziantep,antakya, ve adanada yaşamaktadır. Süryani olan medyumlar bu illerde insanlara hizmet vermektedir.
4 yıllık şamdaki görevini tamamladıktan sonra mardin dar geçit kilisesinde görevini devam ettirmektedir.

Medyum Fırat Hoca Hakkında

Medyum Fırat Hoca (asıl adı; Froth Sinharib) 1946 yılında Mısırda doğdu.1987 yılında mısırda EL EZHER Üniversitesinden mezun oldu.
Abd-el latif islam tıppı üzerine yahudi filozofu ve astronomi dalında eğitimini tamamladı.

Medyumlar büyü ve büyücülük üzerine ilgisinden dolayı süryani,ermeni ve hristiyan dinleri üzürine çalışmalar yapıp makaleler yazmaktadır. Süryani kilisesi Milattan sonra 37-43 yılları arasında elçilerin lideri Petrus tarafından antakyada kurulmuştur.

Kısa zamanda bütün orta doğuya inanç müjdelemiştir.
Kilisenin ve bazı mensuplarının kullandığı Hz.İsa’nında konuştuğu süryanice (aramice) dir. Klise patriklik merkezi 1963 yılından beri suriyenin başkenti olan şam’da bulunmaktadır.

Medyum Fırat Hoca 1990 yılında 4 yıl boyunca Şam’da medyumlar arasında görev yapmıştır.

 

Medyum Fırat Hoca hakkında bilgi almak için tıklayın

İletişime geçmek için tıklayın

Anasayfa

 

 

 

Medyum” üzerine 39 yorum

 1. mustafa der ki:

  arkadaşlar bende medyum arıyorum işlerim ile alakalı görüşmek bilgi almak istiyorum acaba medyum fırat bu konuda iyi mi garantili medyum diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum

  Cevapla
 2. ibrahim der ki:

  Merhaba, Fırat hoca garantili medyumlar arasında gerçekten iyi bir medyum arkadaşım. Yapacağı işlem eğer olmayacaksa kesin olacak demiyor olacak olan işlemi yapıyor ve gerçekten sonuç alıyor bunun için hiç şüphe etmeden onunla çalışabilirsin.

  Cevapla
 3. yeliz der ki:

  .
  Ben Fırat hocama işlem yaptırdım ve gerçekten iyi bir medyum bence garanti medyumlar arasında gerçekten garanti veren bir medyum. Garanti sonuç almak istiyorum diyorsanız medyum fırat hoca ile çalışmalısınız ki herşeyi hallediyor ve sonuç almadan bırakmıyor. Ben aşk büyüsü yaptırmıştım çok uğraştım ama beni sevmemişti bir türlü fırat hocam sayesinde şuan bana deli gibi aşık teşekkürler hocam

  Cevapla
 4. derviş der ki:

  Merhaba Mustafa kardeşim benimde işlerim kötüye gidiyordu Medyum fırat’a gittim kısmet açma çalışması yaptırdım gerçekten işlerin biraz biraz yoluna girmeye başladı sende sıkıntıdaysan bi dene derim.

  Cevapla
 5. alyans der ki:

  Merhaba, bende garantili medyum arıyorum ama kesin sonuç alacağım medyum arıyorum acaba fırat hocanın çalışmaları gerçekten etkili olur mu? Aranızda Fırat hocayla çalışan var mı?

  Cevapla
 6. ıssızkadın der ki:

  Ben garantili medyum Fırat hoca ile çalıştım kendisi gerçekten iyi medyum çok medyum gezdim ama bu kadar iyisi ile tanışmamıştım benim derdime derman oldu umarım sizinde derdinize derman olacaktır. Kendisi yaptığı her işlemden mutlaka sonuç alıyor ve çok iyi çalışıyor.

  Cevapla
 7. ali der ki:

  Garantili medyum bence Fırat Hoca benim istediğim büyüye Garanti verdi ve bu işi çözdü hocam çok teşekkür ederim. Sizden başkası bu işi çözemedi.

  Cevapla
 8. cansel der ki:

  HOCAM MERHABA BENİM BİR SEVDİĞİM VAR ÇOCUKLUKTAN BERİ SEVİYORUM ODA BENİ SEVİYOR GİBİ AMA BİR TÜRLÜ BİRBİRİMİZE TAM BAĞLANAMIYORUZ BUNUNLA İLGİLİ HANGİ BÜYÜYÜ YAPTIRMAM GEREKİYOR.

  Cevapla
 9. yasemin der ki:

  Merhaba Hocam aşk büyüsü yaptırsam Garanti Sonuç verir mi? Yaptığınız büyülere garanti veriyormusunuz? Ben vakit kaybetmek istemiyorum Garantili Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum

  Cevapla
 10. ezgi der ki:

  Merhaba arkadaşlar garantili medyum arıyorsanız medyum fırat Hoca’dan başkasıyla çalışmayın derim. Kesin sonuç garanti veriyor ve işini çok iyi yapıyor.

  Cevapla
 11. Selin der ki:

  Medyum Fırat hoca gercekten basarili bir medyum herkese tavsiye ederim

  Cevapla
 12. Tülay der ki:

  hocam sizi başka sitelerden buldum o kadar çok övgüler var ki hakkınızda keşke 2 kez dolandırılmadan önce sizle tanışabilme şansım olsaydı.Sayenizde artık çok mutluyum hayallerime kavuştum.En yakın zamanda Mardine yanınıza gelip teşekkür etmek istiyorum.

  Cevapla
 13. derya der ki:

  Hocam Allah sizden razı olsun yıllardır özlemini çektiğim insana 11 günde kavuşturdunuz beni. Bursa / Gold düğün salonunda düğünümüz olacak bu yaz mutlaka sizleride görmekten mutluluk duyarım tekrardan çok teşekkür ederim ben e posta yoluyla size haber vericem. iyi çalışmalar

  Cevapla
 14. Burak der ki:

  hocam size güvenebileceğimi telefonla ilk konuşmaya başladığımız andan itibaren anlamıştım zaten. Ne yazık ki çok tanınmadığınız için bir çok insan sahtekar medyumlara kanarak paralarını kaptırıyor ve en önemlisi hayalleri kırılıyor keşke herkesin karşısına Allah sizin gibi bir hocayı çıkarsa çok şükür ki mağdur olmadan biraz araştırarak size rastladım.

  Cevapla
 15. Keriman der ki:

  Hayatımda gördüğüm en etkili ve başarılı medyumlardan birisi. Boşuna onlarca vaktimi harcayıp sahtekar medyumlar tarafından dolandırılım.

  Cevapla
 16. Binnur der ki:

  Hocam ALLAH razı olsun sizden.

  Cevapla
 17. Yasemin der ki:

  Hocam googleda araştırıp bulabildiğim en samimi en dürüst medyum sitesi sizin ki. Hakkınızda en ufak bi tane kötü yoruma rastlamadım.Size gün için de ulaşmaya çalışacağım lütfen yardım edin problemlerim var.

  Cevapla
 18. Kebire der ki:

  Hocam gerek başka siteler gerekse sizin sitenizde çok olumlu yorumlar ve içerikler okudum size karşı çok umutluyum. Olacağını hissediyorum sonunda aradığım hocayı buldum. Hocam benim de derdime derman olun ne gerekiyorsa yaparım.

  Cevapla
 19. Umut der ki:

  Hocam Allah sizden razı olsun. Herkes bilsin ki bu adam öyle bir muhterem mübarek zaattır ki karıma aylardır musallat olan psikolojisini dengesini bozan cinlerden kurtardı. Eşim 2 kez intihara kalkıştı da alıykoyduk en son çare internetten çözüm aradık. Allah razı olsun hocamdan.

  Cevapla
 20. kevser der ki:

  selamun aleyküm hocam Allah sizden razı olsun. son zamanlarda başımdan eksik olmayan dert beladan kurtuldum. aileme soframda bereket huzur eksik olmuyor. sayenizde iş hayatıma kadar her şey yoluna girdi. Allah sizden bin defa razı olsun. i

  Cevapla
 21. Nuray der ki:

  Hocam ben Nuray bursa gemlikden. Hatırladınız mı ? hocam çok sağ olun yaptığımız çalışmanın süresi dolmadan belirtileri almaya başladım. Onu söylemek için yazıyorum şu sıralar çok yoğun olduğunuz için telefonunuz meşgul çalıyor ulaşamadım ondan dolayı yorum atıyorum. Cevabınızı bekliyorum normal midir hocam. Tekrardan Allah razı olsun hocam inşallah sayenizde her şey yoluna girecek.

  Cevapla
 22. Fırat Hoca der ki:

  açıksası en başta inanmamıştım arkadaşlarımın zoruyla sizi buldum önerdiler hocam şimdi hem arkadaşlarıma hep de size ne kadar teşekkür ve dua etsem azdır. sayenizde bana ihanet eden iş ortaklarım sürüm sürüm sürünüyorlar. inşallah hocam işlerin başına gelince bir daha arayıp büyü kaldırma işlemi yapacağım hocam. Allah sizden razı olsun. iyi çalışmalar

  Cevapla
 23. Hatice der ki:

  Ben fırat hocaya işlem yaptırdım …Sonuç bekliyorum umarım yanilmam umarım hersey güzel olur sonucu bildiririm

  Cevapla
 24. Yeliz der ki:

  Iyı günler arkadaşlar ben birçok medyum tarafindan dolandirildim ama sonunda sonuç aldığım firat hocama guvendim ve arkadaşlar onun sayesinde yuvam kurtuldu. çok güvenilir biri arkAdaşlar

  Cevapla
 25. Dilara der ki:

  bende işlem yaptırıcam bakalım sonuç ne olacak.

  Cevapla
 26. Ali der ki:

  Harika bir hoca

  Cevapla
 27. MURAT der ki:

  BEN YAKLAŞIK 5 GÜN ÖNCE HOCAMA CALIŞMA YAPTIRMAYA BAŞLADIM BURDA OLUMSUZ BİŞEY YAZMIYOR BEKLİYORUM BENDE OLUMLU SONUÇLAR ALMAYA BAŞLADIM.
  ZATEN YORUMLARA BAKIYORUM SÜREKLİ OLUMLU ARKADAŞLAR İNŞ HEREKZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

  Cevapla
 28. Hüseyin der ki:

  Ben yaptırdım şuan çalışmanın etkileri çok güzel devam ediyor herşey istediğim gibi olacak gibi ama tam sonuç bekliyorum şuan.

  Cevapla
 29. Aleyna der ki:

  Ben fırat hoca ile çalışmayı düşünüyorum. Lütfen bana hakkında bilgi verin çok kararsızım

  Cevapla
 30. Ferah der ki:

  Çok zor durumdaydim firat hocayla epostadan gorustuk anlastik suryani islemi yapacagini soyledi parayi yatirdim.Calismamizin son gunune kadar ilgilendi gercekten yorumlarda anlatildigi gibi sozunun eri guvenilir ilim sahibi bir medyum hoca.

  Cevapla
 31. Gül der ki:

  Slm arkadaşlar ben aşk büyüsğ yaptırmak istiyorum ücret ne kadar bide Fırat Hoca güvenilirmi

  Cevapla
 32. sevil der ki:

  KAÇ GÜNDE SONUCA ULAŞTINIZ.

  Cevapla
 33. perihan der ki:

  merhaba bende guvenılir bır medyum arıyorum

  Cevapla
 34. Tülay der ki:

  Gördüğüm en güvenilir en ilim sahibi medyum sizsiniz fırat hocam. Sayenizde kocama tekrardan kavuştum. artık aile içinde hiçbir sorun huzursuzluk yaşamıyoruz.

  Cevapla
 35. Kenan der ki:

  Firat hocaya islem yaptiripta sonuc alan varmi ve Kac günden itiberen sonuc aldiniz ?

  Cevapla
 36. Arzu der ki:

  dünyanın en iyi hocası her daim derde deva olan hocadır

  Cevapla
 37. Ayça Şahiner der ki:

  Arkadaşlar medyum firat hoca sayesinde sevdiğime kavuştum. aşk büyüsü işlemi konusunda en uzman kişi kendisi

  Cevapla
 38. Isimsiz der ki:

  Gercekten sonuç alan varmı ben de surani islemi yaptircam

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by