İçeriğe atla

Süryani Büyüsü

süryani büyüsüSüryani Büyüsü Nedir?

Tarihçesi çok eskiye dayanan süryani büyüsünün çok etkili olduğu bilinmektedir. Günümüzde de soğutma ve bağlama büyüsünde, süryani büyüsü çok etkili olduğu için tercih edilen büyüler arasındadır. Kısa sürede sonuç veren bir büyü türüdür. Her medyumun yapabileceği bir büyü değildir.
Süryani büyüsü ilim tecrübe sahibi medyum tarafından ve usulüne göre yapılmalıdır.
Günümüz de bir çok insan eşleri ve sevgilileri ayırma da süryani büyüsünü tercih etmektedir. Aynı şekilde bağlama ve geri getirme büyüsünde de en etkili büyü olduğu için süryani büyüsü büyülerin büyüsü olarak adlandırılır.

Büyü konularında bilgisi olan insanlar bu büyü için büyülerin büyüsü demektedir. Bunun sebebi Süryani büyüsünün çok ama çok farklı dallara ayrılmasından kaynaklıdır.

Kesinlikle ve kesinlikle bilen ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Süryaniler bir çoğumuzun bildiği üzere orta doğu ve mezopotamya civarlarından yaşayan bir çeşit millettir, bu millet İslamın hüküm sürdüğü ve çoğunlukta oldukları topraklarda yaşamalarına rağmen farklı bir dine inanmaktadır. Süryanilerin geçmişi oldukça eskiye dayanmaktadır, büyü anlamında da oldukca gelişmiş bir millet olan Süryaniler oldukça eski büyülere sahiptir.

Süryanice yazıldığı için bu ismi almıştır. Her büyü kendine özel bir dille yazılmaktadır. Bazıları arapça bazıları ibranice, bazıları da süryanice. Bu süryani büyüsünün de dili süryanicedir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü için yapılır. Diğer büyülerde olduğu gibi süryani büyüsünde de yapılacak kişilerin ismi, anne ismi, doğum tarihi bir adet fotoğrafı gereklidir. Çok kuvvetli bir büyü olduğu için imkansız gözüken durumlarda kullanılır. Örneğin evli birini kendinize aşık etmek için kullanabilirsiniz ya da sizden nefret eden birini kendinize aşık etmek için kullanabilirsiniz.

 

Anasayfa

Süryani Büyüsü” üzerine 12 yorum

 1. Derin deniz der ki:

  HOCAM MERHABALAR SÜRYANİ BÜYÜSÜ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  Cevapla
 2. Selami der ki:

  HOCAMLA SÜRYANİ ÇALIŞMASI YAPTIK ÇOK BAŞARILI GEÇTİ ALLAH RAZI OLSUN

   

  Cevapla
 3. Öz yurt der ki:

  süryani işlemi yaptırmak istiyorum. süryani işlemi gerçekmi ?

  Cevapla
 4. Kemal der ki:

  süryani işlemi için neler gerekli

   

  Cevapla
 5. Ferit der ki:

  Kendi başımıza süryani işlemi yapabilirmiyiz hocam

  Cevapla
 6. Sevgi der ki:

  sevgili geri getirmek için süryani işelemi yapılırmı

  Cevapla
 7. Sema 31 der ki:

  ben sema 31 yaşındayım benim 3 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşım beni terk etti. evlenmeyi düşünüyorduk ve çok ta iyi anlaşıyorduk. ortada ayrılmamıza sebep bir sorun da yoktu. 15 gün geçmişti beni hiç aramadı sormadı ben arayınca da küfür etti hakaret etti beni bir daha arama diyip engellendi. ben büyü ve hacı hocalara inanan biri değilim açık konuşmam gerekirse yakın arkadaşımın ısrarı ile medyum fırat hocayı arayıp sorunumu anlattım. anlatırken dahi olacağına inanmıyordum ama oldu. işlem yapıyorum 11 günde herşey eskisinden daha güzel olacak dedi 4 gün sonra erkek arkadaşım beni arayıp çok pişman olduğunu ve onu af etmemi istedi ben çok şaşırdım o arada medyum fırat hocaya beni yönlendiren arkadaşım aradı fırat hocam beni aradı dedi artık düzelmeler olmaya başlıyacak dedi bilgin olsun dedi. arayan arkadaşıma gelişme oldu zaten dedim. 11 gün içinde herşey daha güzel oldu fırat hocanın dediği gibi. ben inanamayan biri olarak girdim böyle bir işin içine ve olumlu sonuç aldım şimdi de bu yorumu atıyorum buraya inşallah onaylanır medyum fırat hocama güvenin yaparım diyosa yapar.
  telefon numarası 0539 653 35 01

  Cevapla
 8. SONGÜL URFA der ki:

  BENİM ADIM SONGÜL URFA’DA YAŞIYORUM BÜYÜ OLAYLARINA ÇOK İNANIYORUM AMA BU İŞİ HERKESİN YAPAMAYACAĞINI DA BİLİYORUM BENİ DEĞERLİ BİR ARKADAŞIM YÖNLENDİRDİ MEDYUM FIRAT HOCAYI O ŞEKİLDE ARADIM SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRMAM GEREKİYORDU OLUR MU OLAMAZ MI DİYE SORMADIM ÇÜNKÜ İYİ MEDYUM OLDUĞUNU BİLİYORDUM ÖYLE OLMAZSA ARKADAŞIM ÖNERMEZDİ NEYSE GEREKLİ BİLGİLERİ VERDİM İŞLEM BAŞLADI 8 GÜN SÜRECEKTİ. ZAMANIN DA BENİM HAYATIMI ALT ÜST EDEN ADAM İÇİN YAPTIRDIM BU SÜRYANİ BÜYÜSÜNÜ ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM MEDYUM FIRAT HOCAMA ELLERİNE SAĞLIK YÜREĞİNE SAĞLIK FIRAT HOCAM..
  ARKADAŞLAR BENDE TAVSİYE ÜZERİNE ARADIM FIRAT HOCAYI O YÜZDEN SİZLERE DE ARAMANIZ İÇİN MEDYUM FIRAT HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM. TLF 0539 653 35 01

  Cevapla
 9. EN İYİ SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR der ki:

  ben erkek arkadaşımla evlenmek için süryani büyüsü yaptırdım aramız iyiydi fakat evlenme lâfı duyunca lâfı değiştiriyordu bu durum beni rahatsız ediyordu araştırdım en iyi büyü süryani büyüsü olduğu için direk süryani büyüsü yaptırdım medyum fırat hocanın emekleri çok oldu hakkını ödeyemem iyi bir medyum arıyorsanız buyrun sizlere fırat hoca nın numarası
  05396533501

  Cevapla
 10. YARDIMM der ki:

  HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR WHATSAPTAN YAZDIM SİZLERE BEKLİYORUM

  Cevapla
 11. İSTANBUL SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM der ki:

  Biraz araştırma yaptım bana göre en etkili büyü Süryani büyüsü diye düşündüm tekrar araştırdım ve medyum fırat hocaya yaptırmaya karar verdim. Eski kız arkadaşım başka biriyle nişanlıydı ayrılıp tekrar bana bağlansın diye yaptırdım kötü bir niyetim yok evlenmek için böyle bir yola baş vurdum çünkü inat uğruna nişanlandı biliyordum. Bu arada fırat hoca işleme başlamış istediklerimin olması için çalışmalar yapıyordu 12 gün sonunda eski sevgilim nişanlısından ayrıldı haberini aldım beklediğim gibi oldu çok şükür. Sonra ben aradım kendisini dertleştik sohpet ettim hiç bir terslik olmadı. Emekleri için medyum fırat hocaya çok teşekkür ediyorum. fırat Hoca tlf 0539 653 35 01

  Cevapla
 12. EN ETKİLİ MEDYUM FIRAT der ki:

  Okuduğum yorumlar bana umut oldu yazdıklarınızdan etkilenip fırat hocamı aradım ailemle ilgili sorunlarımı anlattım bana da yardımcı oldu yaptığı büyü 1 hafta sürdü sonrasında her şey düzeldi şimdi bende burada hem sizlere hemde fırat hocama çok teşekkür ediyorum.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by