İçeriğe atla

Ayırma Büyüsü

ayırma büyüsü medyum fırat hocaAyırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü, kötü niyetle yapılan etkili bir kara büyüdür. Karı- koca veya sevgilileri birbirinden ayırmak amacıyla yapılır. Dışarıdan bir yardımcı veya aracı ile ayırma işlemi yaptırılmaz. Birbirini seven kişilerin bilinçleri ile oynanır, kişilerin ruhsal dünyaları bozulur, nihayetinde kişiler birbirlerinden nefret eder.Önceki süreçte kişiler birbirlerini ne kadar seviyorlarsa ayırma büyüsü yapıldıktan sonra birbirlerinden o nispette nefret ederler. Yani ayırma büyüsünde duyguların tamamen yön değiştirmesi söz konusudur.

 

Ayırma büyüsü erkenden fark edilip bozulmazsa çok kötü sonuçlara yol açabilir. Ayırma büyüsünün birçok farklı türü vardır. Bu yazımızda en etkili 7 adet ayırma büyüsüne ait detayları sizlerle paylaşacağız. İşte ayırma büyüsü türleri ve yapılış yolları:

Vefk Yazma Yoluyla Ayırma Büyüsü

Vefk, büyünün yazıldığı bez parçasıdır. Sembolik şekiller ve harflerin yazılması ile büyü yapılmasıdır. İslam dünyasında üçgen biçiminde yazılıp hazırlanan” muskalar” da aslında bir nevi vefk örneğidir. Ancak vefk yazısında üçgen şekli kullanılmaz. Vefkler, daha çok dörtgen şekillerin içine çemberler çizilerek hazırlanır.

Vefk halinde hazırlanan büyü yazısı karı kocanın yastığının altına bırakılır. Eğer bu mümkün değilse  vefk, yaşanılan evin temelinde görünmeyecek bir yere gizlenir. Kendilerine vefk yapılmış kişiler birbirleri ile anlamsız kavgalara tutuşurlar. Bu ayırma büyüsüne maruz kalan çiftler birbirlerini hırpalayarak ve üzerek ayrılırlar.

Çok Etkili Çermun Büyüsü?

Deri üzerine büyü sözleri alçak sesle okunmak sureti ile yapılır. Daha çok siyah karga derisi ile yapılsa da bütün kuş derileri ile de yapılabilir. Kuş derisi alınarak bir müddet tuzlu suda bekletilir. Ardından büyü işlemlerine başlanır. Bu büyünün canbar büyüsü ile karıştırıldığı olur. 

Saç Teli – Ayırma Büyüsü?

Kadının saç teli alınarak düğüm atılır. Ardından bu tel bir fincanın içine atılır. Saç telininin üzerine yanan bir mum damıtılır. Bir yarım mumun fincan üzerine damıtılması yeterlidir. Amaç saç telinin kaybedilmesidir. Ardından bu fincan saklanır. Fincan bulunup içindeki saç teli mumdan ayrılmadıkça üzerine büyü yapılan kişiler birbirlerini sevemezler.

Baharatlarla Büyüler?

Genellikle kadının yakın akrabalarının yaptıkları bir büyüdür. Zira bu büyüyü yaptırmak için kadının mutfağına girebilecek kadar samimi olmak gerekir. Evdeki baharatlara çok az miktarda tuz ve kül dökmek sureti ile yapılır. Uygulama aşaması uzun zaman gerektiren bir büyü olduğu için genellikle sonuç vermeyen bir büyüdür. Baharatlarla yapılan büyüler ” çift dilli büyü” kategorisindedir. Yani başarıya ulaşmaması halinde yaptıran kişiye zarar veren bir büyüdür. Birçok kişi bunu bilmediği için baharatlarla ayırma büyüsü yapmakta ancak nihayetinde yine kendisi zarar görmektedir.

Papaz Büyüleri İle Yapılan?

Dini kitapların sözlerinin tersten okunması ile yapılır. Bozulması en zor kara büyülerden biri kabul edilir. Yapılması üç gece süren bu büyüde mutlaka kadın ve erkeğin birer şahsi eşyası alınır ve büyü bu eşya üzerine yapılır. Adet kanını kullanarak bağlama ve ayırma büyüsü yapanlar da vardır. Adet kanı büyüsü denilen bu büyü türünde ise genellikle süryanice cümlelerle büyü yapılır.

Domuz Yağı – Ayırma Büyüsü?

Domuz yağının kapı eşiklerine sürülmesi ile yapılan büyü türüdür. Domuz yağı sürülmüş kapılardan giren erkek ve kadınlar birbirlerini korkunç yaratıklara benzetmektedir. Birbirini çok seven kadın ve erkeklerin bu büyü yapıldıktan sonra sevgileri nefrete dönüşmektedir. Hatta bazı çiftler sevgilisini görmeye artık tahammül dahi edemediğini belirtmektedir.

Domuz yağı katkılı çikolata ve margarinlerin üzerine okunarak bunların çürümeye bırakıldığı ayırma büyüleri de vardır. Bu ayırma büyülerinde domuz yağı çürüyüp toprağa karıştıkça kişilerin birbirine sevgileri de azalmaktadır.

Yumurta büyüsü ?

En yaygın ayırma büyülerinden biridir. Yumurtanın akı ile sarısı, kadın ile erkeği temsil etmektedir. Sarısı alınmış yumurta akı karanlık ortamda bekletilir. Buna büyü literatüründe  “mayalama süresi” denir. Bu süre genellikle 1 gece kadardır. Mayalama süresi bittikten sonra gece karanlığında yumurtanın akı ile sarısı iki ayrı tabakta ve tabakları ile birlikte toprağa gömülür. Tabakların her biri ayrı bir yere gömülür. Tabaklar çıkarılıp tılsımlı sözlerle birleştirilmediği müddetçe kişilerin ayrılığı devam eder. 

 

Anasayfa

 

Ayırma Büyüsü” üzerine 43 yorum

 1. songül der ki:

  Fırat hocayla geri getirme işlemi yaptırmak için çalıştım bir yakınımın tavsiyesi üzerine seçtim kendisini ciddi anlamda çalışılması gereken bir hoca kendisi yani yorumlara bakarak medyum tercihiniz yapmanız gerektiğini bilmenizi isterim. dolandırılmak istemiyorsanız iyice araştırın hocanızı.Aklınızda olsun fırat hocamda.bilgi almak isterseniz medyumfirathoca@hotmail.com dan ulaşın.inanıyorum ki sizlerede elinden geleni yapacaktır

  Cevapla
 2. HALİDE der ki:

  MERHABA.EŞİM ÖGRETİM GÖREVLİSİ.VE BİR ÖGRENCİSİ İLE AŞK YAŞADIĞINI ÖĞRENDİM.DÜNYA BAŞIMA YIKILDI.BUNU NASIL YAPARDI.ONA HİÇ YAKIŞMAMIŞTI BU DAVRANIŞI.2 AY KADAR ÇABALADIM.AMA OLMADI.MECBUR BİR HOCA ARADIM.FIRAT HOCAYI BULDUM.ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN.YARDIM ETTİ.BUNCA YILLIK EVLİLİĞİMİ KURTARDI.MEĞER ÖGRENCİSİ PAPAZ BÜYÜSÜ YAPMIŞ.BAĞLAMIŞ KENDİNE.BİZ HEMEN BOZDUK.EVLİLİĞİMİZ İÇİN İŞLEMLER YAPTIK.BİDE HOCAM KORUMA YAPTI.Bİ DAHA KİMSE BİR ŞEY YAPMASIN DİYE.NE KADAR DUA ETSEM AZDIR FIRAT HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  Cevapla
 3. kısmet der ki:

  Ben fırat hocayla çalışmak istiyorum bağlama büyüsü yaptırıcam eşim için ama numarasını bilmiyorum arayıp bilgi almak istiyorum.Çalışan varmı aranızda arkadaşlar ?

  Cevapla
 4. keçileri kaçırdım der ki:

  BANA YARDIM EDİNN?? SESLER DUYUYORUM İLAÇLAR KULLANDIM DOKTORLARA GİTTİM İŞE YARAMADI SESLER GİTTİ GÖRÜNTÜLER BAŞLADI KORKMAYA BAŞLIYORUM ARTIK AKLIMA KÖTÜ ŞEYLER GELİYOR.NİŞANLIMLA ARAMIZ BOZULDU HERKES HOCAYA GİT DİYOR KİME GİDİCEM BİLMİYORUM İYİ BİR MEDYUMLA ÇALIŞAN VARSA BANA ÖNEREBİLİRMİSİNİZ?

  Cevapla
 5. gülistan der ki:

  Bu durumu bende 8 yıl önce yaşadım hemde 6 yıl çektim onları çok kötü bi durum ama hiç üzme kendini düzgün bir hocayla çalışırsan hiç bişeyin kalmıyor merak etme. Bana fırat hocayı söylemişlerdi bende tanımam etmem kendisini biran önce bunlardan kurtulmam lazım diye başladım işlemlere 2 yıl önceydi hatırlamıyorum ama 40 gün falan sürmüştü işlem.Şükür 2 yıldır rahatım ne ses var ne görüntü kuş gibi oldum sende bir görüş istersen fırat hocayla en azından bilgi alırsın.Bak medyumfirathoca@hotmail.com dan ulaş. umarım derdine çözüm olur.

  Cevapla
 6. Çetin der ki:

  merhaba ben medyum fırat hocamla çalışma yaptım. 3 yıllık bir ilişkim vardi artık bitmesini istiyordum bir türlü söyleyemiyordum cesaretim yoktu kendisi bana ayrılık büyüsü yaptı işe yaradi artık o kişi hayatımda yok.

  Cevapla
 7. Sabri der ki:

  Fırat Hocam medyumlar arasında isminizi gördüm ve yazmak istedim ben ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum eski kız arkadaşım benden bir türlü ayrılmıyor ne yaptıysam onu kendimden ayıramadım bir türlü yakamdan düşmedi gitti beni bu kızdan kurtarın hocam. Artık yolumdan çekilmesini istiyorum bende başka bir hayat kurmak istiyorum.

  Cevapla
 8. Makbule der ki:

  Merhaba bana bunu yapanlara cezasını vermek istiyorum beni sevdiğini söylerken beni gidip başka biriyle aldattı ve şuan gözümün içine baka baka aşk yaşıyorlar onlara ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum onları ayırmak istiyorum hocam bana çok çektirdiler şimdide onlar çeksin lütfen

  Cevapla
 9. Pembe der ki:

  Merhaba hocam ben ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum ayrılık büyüsü yapmak için gereken şeyler nelerdir. Neler lazım oluyor?

  Cevapla
 10. Aslı der ki:

  Merhaba ben Fırat Hocamla çalıştım ve herkese tavsiye ederim kendisi çok iyi bir medyum benim işimi kolaylıkla çözdü

  Cevapla
 11. Necmiye der ki:

  Medyum ve Medyumlar arasında tevsiye edilebilecek tek medyum Fırat Hocadır çok iyi bir medyumdur ben herkese tavsiye ediyorum

  Cevapla
 12. Melahat der ki:

  Merhaba ben hocama ayrılık büyüsü yaptırdım arkadaşlar ve gerçekten başarılı oldu. Onlar ayrıldı. Onlar dediğim benim eski nişanlımla kız arkadaşı beni nişanımız da terkedip o kız için gitmişti şimdide o kız onu terketti yani anlıycağınız hakettiğini sonunda buldu. Fırat hocam bu konuda çok iyi ona güvenebilirsiniz.

  Cevapla
 13. Süleyman der ki:

  merhaba arkadaşlar ben çok medyum ile çalıştım ama hala gerçek medyumu bulamadım kimseyede güvenemiyorum acaba güvenilir medyum mu diye. Sizce Fırat hoca nasıl bir medyum gerçekten iyi mi? bana burdan cevap yazarsanız sevinirim.

  Cevapla
 14. Nefret der ki:

  Hocam merhaba ben sevdiğim kişiden artık nefret ediyorum onun yüzünü bile görmek istiyorum fakat ne yaptıysam benden ayrılmıyor sürekli peşimde. Ayrılık büyüsü yaptırsam acaba benden vazgeçermi hocam bir an önce benden ayrılsın istiyorum.

  Cevapla
 15. Rana der ki:

  Fırat hocamla bir kes çalışan hep çalışmak ister kendisi gerçekten süper bir medyum çok iyi bakım yapıyor ve yaptığı bütün büyüler tutuyor ben tavsiye ederim gerisi size kalmış

  Cevapla
 16. Kübra der ki:

  Merhaba hocam ayrılık büyüsü gerçekten çok kötü bir büyümü ben yaptırmak istiyorum ama banada etkisi olur diye korkuyorum

  Cevapla
 17. Feriha der ki:

  Merhaba hocam bende kocamdan ayrılmak istiyorum ama ayrılığa bir türlü ikana edemiyorum artık onunla yaşamak istemiyorum Ayrılık Büyüsü yaptırmak istiyorum.

  Cevapla
 18. Demet der ki:

  Fırat Hocam sevgilim beni bırakıp gitti şuan başka bir kızla beraber onların birlikte olmasını istemiyorum ben ayrılsınlar kahrolsunlar istiyorum bana yardımcı olun lütfen. Onları ayrılık büyüsü ile ayırabilirmiyiz onlar bana çok çektirdi bende onlara çektirmek istiyorum.

  Cevapla
 19. Ömer der ki:

  ayrılık büyüsü hakkında fazla bir bilgim yok bana istediğim kişileri ayırın yeter hocam onların ayrılmalarını istiyorum

  Cevapla
 20. Çilem bitmedi der ki:

  merhaba fırat hocam sizin için güzel bir yorum yapmak istedim fırat hocama bundan 3 ay önce bir ayırma büyüsü yani soğutma büyüsü yaptırdım 2 yıldır benden ayrılmayan nişanlımın en sonunda düğünümüze 3 ay kala benden ayıran medyum fırat hocama çok teşekkür ederim sizlerinde aklına farklı birşek gelmesini istemem benim nişanlım o kadar alcak biriki bizim kurmuş olduğumuz evde beni aldatmasından tutunda içkisi kumarı gece hayatı bir çok sorunu olan biri idi en sonunda uyuşturucuya bile başlamışdı ve bana bu uyuşturucu yüzünden beni bir takıntı haline getirmişdi allah razı olsunki fırat hocam bu sorunu tam anlamıyla çözdü ve nişanlımı benden uzaklaştırdı sizlerde bu gibi sorununuz olunca bana kalırsa medyum fırat hocaya danışmadan hareket etmeyim çünkü ben bir çok medyuma para kaptırdım işlerimin olmadığı gibi 1 sen medyumlarla arkadaş halıne geldim artık zamanım dolmuştu derken medyum fırat hoca tüm sıkıntılarımı kökten çözdü teşekkür ederim size fırat hocam allaha emanet olun

  Cevapla
 21. Meleknaz der ki:

  sevdiğim adam çok yakışıklı ve onu sevmediği halde sırf parası için ona yamanan biri var. Hem de ortak arkadaşımız. Benimle sevdiğim adamın arasını yapmak için 3 ay uğraştı sözde. ama demek başka düşünceleri varmış ki sevdiğimi elimden aldı. sevdiğim adamın onu sevmediğini iyi biliyorum. çünkü benden vazgeçmek istemiyor.Evleneceğimizi vaad ettiğinde havalara uçmuştum. ama o kadın aramızda. fırat hocam methinizi bir arkadaşımdan duydum sevdiğim adamla bu kadınınn sahte yakınlaşması beni mahvediyor.
  onlar için ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum. Yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
 22. Tuana der ki:

  eşimle aramıza girmek isteyen çok kötü bir kadın var. eşimle onun arasındaki bağı koparmak istiyorum. evliliğimi kurtarmak için bunu yapmam gerek. methinizi bir arkadaşımdan duydum. yıllardır vefk yazıyormussunuz. Umarım bende de işe yarar. size mesaj attım. teşk ederim.

  Cevapla
 23. Fatih der ki:

  Yorumları gördüm bende yazmak istedim bi kız arkadaşım var bende doğmasını uzaklaşmasını istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim acilllll lütfen!

  Cevapla
 24. ferda der ki:

  size nasıl ulaşa bilirim tlf veya e posta ile lütfen çok acil zOR durumdayım

  Cevapla
 25. FADİME der ki:

  Merhaba ben Fadime bi erkek arkadaşım var bana bağlanmasını ve gözünün benden Başkasını görmesini istemiyorum çünkü hep gözü kızlarda ve dışarda yaza evleneceğiz lütfen bana Bağlama Büyüsü hakkında dönüş yaparsanız sevinirim sizi çok Aradım ulaşamadım hep görüşmedeniz sanırım telefonunuz meşguldü sizin isminizi çok duydum lütfen bana yardım edin

  Cevapla
 26. CADI KAYNANA der ki:

  sevgili hocam eşimin ailesi ile çok sıkıntılar yaşıyorum lütfen özellikle yorumları görünce etkilendim size yazmak istedi bana yardımcı olun kaynananam bizim eşimizle ayrılmamız için elinden geleni yapıyor lütfen mail adresim size düşmüştür zaten çok acil size ihtiyacım var iyi çalışmalar dilerim

  Cevapla
 27. Melahat der ki:

  Melahat Y. Konya.Merhaba 5 yıllık evliyim ve eşimin beni aldattığını öğrendim. Aklıma her şey gelirdi ama bu gelmezdi. İşin hal yolunu ararken ve kocamı tekrar bana döndürmek isterken Medyum fırat hoca ile tanıştım. Şahsen değil ama telefonla görüştük ve internet sitesi üzerinden epey bilgi almıştım. Eşimin beni aldattığı kadınla arasını bozmak için ayırma büyüsü yapmakta karar kıldık. Büyü yapıldı ve sonunda eşimle o kadın arasında bağlar koptu. Sanki gizli bir el bize yardım ediyor gibiydi.
  Eşim o kadından kurtuldu ve tekrar bana geri döndü . Öyle mutluyum ki anlatamam. Ayırma büyüsü yapan medyum fırat hocam size içten teşekkürlerimi sunarım.

  Cevapla
 28. derya der ki:

  Merhaba ben İzmir’de oturuyorum Özel bir kreşte görevliyim. İnernette tanıştığım kişi ile aramızda bir aşk filizlendi ve buluştuk kaynaştık. Adeta birbirimiz için yaratılmışız gibiydi. Birlikte yaşamaya karar verdik. Durumu düzeltince de resmi nikahımızı kıyacaktık. Ama ne oldu bilmiyorum güzel giden ilişkimiz birden kötüye gitmeye başladı.
  Medyum fırat hocanın methini zaten duymuştum. Onun çeşitli büyüler yaptığını ve başarılı olduğunu biliyordum. Kendisini aradım ve sevgilimin başka bir kadınla olan ilişkisini bitirmek üzere ayırma büyüsü yaptırdık.
  Ayırma Büyüsü 1 ayda etkisini gösterdi. Demek ki büyülerin çok güçlü bir etkisi var. Buna inandım. Medyum fırat hocam size çok şey borçluyum. Şu aralar düğün hazırlıklarına başladık.

  Cevapla
 29. aysun hanım der ki:

  Merhaba ben Aysun Eşimle aramız çok kötü idi. Daha kötü olamazdı. Öyle ki beni öldürmekle tehdit ediyordu. Onunla tüm bağımı koparmak istedim ve fırat hocadan ayırma büyüsü talep ettim. Büyünün yapılmasının ardından eşim de benimle ciddi olarak konuşmak istediğini söyledi. Tam bir hafta sonra baş başa gittik ilk tanıştığımız yere. Orada eşim üzgün bir şekilde bu evliliği yürütmek istemediği söyledi.
  Bunun için ağlayacağımı filan düşünmüştür ama ben zaten ondan ayrılmayı çok istiyordum. Ayırma büyüsü etkisi işte böyle etki yaptı. Hiç birbirimizi kırmadan ve kavga etmeden mahkemeye başvurduk ve boşandık .Zaten çocuk da yoktu.
  Ondan boşandığım için çok mutluyum. Sevgimiz bitmişti ve uzatmanın manası yoktu…

  Cevapla
 30. Osman der ki:

  Merhaba adım Osman. Ankara’da oturuyorum. Alçıpan işleri yapıyor serbest çalışıyorum. Bazen işlerim çok iyidir bazen de çok kötü. Yuvarlanıp gidiyoruz. Kısmet budur diyeceğim olmaz ama iş aşka geldi mi kendimi kaybederim. Nişanlım işlerimin kötü olduğu zamanlarda nişanı bozmak istedi. Belki ailesinin baskısı vardı. Ben onu çok seviyorum. Onsuz bir hayat yaşayamam. İşlerin iyiye de kötüye de gidebileceğini söyleyince biraz yumuşadıysa da ayrılmakta kararlıydı. Ben bunu göze alamazdım elimden gelen her şeyi yapmaya hazırdım. Sonra bir dostuma açıldım. İşin kolay dedi. Yap bir bağlama büyüsü nişanlını geri al dedi. Ne şanslıyım ki Medyum Fırat hoca ile tanıştım. Kısa zamanda bize VEFK yazdı ve etkisini gösterdi. Nişanlımla tekrar barıştık.

  Cevapla
 31. Ceren der ki:

  Merhaba ben İstanbul’da oturuyorum. Bizim mahallede işe giderken ve işten dönerken zayıf orta yaşlı bir adam sürekli beni takip ediyordu. 2 ay boyunca bu böyle sürdü. Kendisine dönüp baktığımda ise yüzünü başka tarafa çeviriyordu. Bir ara polise bildirdim ve o çok masum tavırlar sergiledi. Zarar vermedi bana ama beni her gün takip etmesi beni ürkütüyordu. Bir gün yine beni takip ediyordu saklanıp onun önünde dikilip yakasına yapıştım. Adam çok narindi. Beni sevdiğini be bir türlü açılamadığını söyledi. Adını evini adresini söyledi. Eğer istersem benimle ömrünü bitirene dek birlikte hayatı paylaşmak istediğini söyledi. Bana tek taraflı tutulmuştu ama ben ona karşı boştum.
  fırat hocaya başvurdum ve Ayırma büyüsü istedim. Sağ olsun o adamdan sonsuza dek kurtuldum.

  Cevapla
 32. Hüseyin Dilber der ki:

  Selamun Aleyküm Hocam. Bilmem beni hatırladınız mı ? sizinle telefonda çok uzun görüşmüştük. Sıcak ilginiz yüzünden size minnettarım. Nişanlım Melahat ile aramıza giren adam için sizden ayırma büyüsü yapmanızı rica etmiştim.
  Hocam Melahat o adamdan ayrıldı. O adam da Melahat’ten… Artık nişanlımla aramızda hiçbir engel kalmadı. İşi sonuca bağlamak için evlenmeye karar verdik. Düğün hazırlıklarımız tüm hızıyla sürüyor.
  Sayenizde mutlu bir yuva kuracağız. Umarım başıma bir daha öyle kötü olaylar gelmez. Eğer gelirse nereye başvuracağımı artık biliyorum. Sizinle hayat gerçekten çok daha kolaylaşıyor. Büyünün etkisinin gerçekten çok büyük olduğunu iyice anlayan biri olarak çevremde bu konuda yardım isteyen olursa size yönlendireceğimi bilddirmek istedim.

  Cevapla
 33. Canan der ki:

  Merhaba ben de size çok teşekkür ederim Fırat Hocam “Ayırma Büyüsü” ile eski sevgilime yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum.
  2 yıldır tanıştığım sevdiğim adamlar aramızda büyük bir kavga çıkmıştı. Sözümüzü bozduk. 3 aydır ayrılmıştık. Hem ben onu seviyordum hem de o beni. Ondan vazgeçemediğim için ve ona kavuşmak için fırat hocaya Ayırma Büyüsü yaptırdım.
  Bir ay bile geçmeden sevdiğim adam bana geri döndü. Üstelik de eskisinden daha iyi anlaşıyoruz. Aramızda herhangi bir şey dargınlığa tartışmaya sebep olmuyor. Eskiden daha sinirli olan sözlüm artık çok daha ağırbaşlı davranıyor. Eminim ki bunda Ayırma büyüsünün etkisi var çünkü sözlümün başka bir kadınla birlikte olduğunu biliyordum. Bu kadın onun aklını başından almıştı. Neyse ki fırtınalar dindi ve sözlüme yeniden kavuştum.

  Cevapla
 34. kaynanam der ki:

  Medyum fırat Hocam Hazırlamış Olduğunuz Ayırma Büyüsü Sayesinde Valla Benim Evliliğimi Kurtardınız Allah Razı Olsun Sizden Artık Eşimden Uzaklaştı Annesi Arayıp Sormuyor Bile Huzurumuzu Dağıtmıştı.

  Cevapla
 35. sibel der ki:

  Günaydın sevdigim adamda ortada büyük bir sorun yok benden ayrıldı ve beni çok sevdigindende eminim halada seviyor ailesi beni istemiyordu yabancıyım diye akraba evliligi istiyordu annesi hep ve cocuk benden ayrıldıgında kızgınlık anında ailesinin çok istedigi amca kızını istedi ve nişanlandılar benle evlenme hayalleri olan adam suan baskası ile nişanlandı ve ben ona ayrıl dedigimde cok gec yapamam bunu diyor dönüşü olmaz ne bahane ile ayrılabilirim diyor lütfen ben onu çok seviyorum ve nişanı atıp bana dönmesini istiyorum ne yapabilirim

  Cevapla
 36. yardımm der ki:

  Eski sevgilim nişanlanmış onun tekrardann bana dönmesi için ne yapmalıyım lütfen bana acilen yardımcı olun :(((((

  Cevapla
 37. Bir umut der ki:

  Bende fırat hoca ile iletişime gectim eski sevgilimin nişanı atıp bana dönmesi için konuşmalarında bana güven verdi inş olur 7 gün bekle dedi ve sabırsızlıkla bu bir haftann gecmesini bekliyorum çokk seviyorum ben erkek arkadasımı

  Cevapla
 38. Evrim der ki:

  Hocam merhaba benimde cok onmli bir sorunum var geri donus yaparmisiniz neolur acil

  Cevapla
 39. Feyza der ki:

  Merhaba ben ayirma buyusu yaptirmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz?

  Cevapla
 40. semih der ki:

  fırat hocayla çalıştım 6. günde ayırma büyüsü olumlu sonuçlandı. Allah razı olsun hocam.

  Cevapla
 41. ezgi der ki:

  eşimden ayrılmak istiyorum fakat bunu bir türlü söyleyemiyorum.söylediğim zamanda oldu ama kabul etmiyor.Sorunsuz bir şekilde benden ayrılsın kendi istesin boşansın istiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz…

  Cevapla
 42. NEŞE der ki:

  Merhaba ben ayrılma büyüsü yaptırmak istiyorum hocam yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
 43. NEŞE der ki:

  Merhaba hocam ben ayrılma büyüsü yaptırmak istiyorum.Yardımcı olur musuuz?

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by