İçeriğe atla

Büyüler

Büyüler Nedir?

Büyü, büyüler basitçe daha bilinen “sihir” terimini tanımlamak kendi içinde problemlidir. Oldukça kucaklayan bir açıklama, fiziksel dünyayı metafizik araçlarla ritüel eylem kullanarak manipüle etmenin bir yöntemi olduğudur.

Mucizeler Büyü mü?

Hayır, mucizeler değil. Büyü, büyük ölçüde işçi ve belki de işçi tarafından kullanılan eşyalardan kaynaklanır. Mucizeler sadece doğaüstü bir varlığın takdirindedir. Aynı şekilde, dualar müdahale için talepte bulunurken, sihir kendi başına bir değişim yaratma girişimidir.

Ancak, Tanrı veya tanrıların isimlerini içeren büyülü teşvikler var ve burada işler biraz bulanıklaşıyor. Düşünülmesi gereken şeylerden biri, adın bir isteğin parçası olarak mı yoksa bir güç kelimesi olarak mı kullanılacağıdır.

Psişik fenomenler genellikle sihir olarak sınıflandırılmaz. Psişik yetenek, öğrenilmiş bir yetenek yerine bir yetenek olarak kabul edilir ve genellikle ritüel içermez. Bu birinin yapabileceği veya yapamayacağı bir şey.

Büyüler hakkında detaylı bilgi almak için sitemizin kategorilerinden ulaşabilirsiniz; Medyum Fırat Hoca uzmanlaşmış büyü deneyimleri ile derdi olanları kesin sonuca ulaştırarak olumlu etkiler vermeye hazır, ya siz hazır mısınız ? hazırsanız Medyum Fırat Hocanın ilminden yararlanmak için çekinmeden arayın; 

büyü, büyüler, büyü nedir, büyü nasıl yapılırBüyü Nasıl Etki Eder?

Öyleyse sihir dış gerçeklikteki değişimi değiştirirse, bunu nasıl yapar? Bu genellikle insanların biraz el sallaması ve kuantum mekaniği ve “ enerjiler ” hakkında konuşmaya başladığı noktadır .

Dünyanın elektromanyetik alanı içinde varız. Bazı insanlar ve hayvanlar bu alandaki dalgalanmalara karşı hassastır. Böylece bizi etkileyebilir; ve belki onu etkileyebilir veya onunla etkileşime girebiliriz. Sihirli enerji, muhtemelen bilinç ile Dünya’nın manyetik alanı arasındaki şimdiye kadar bilinmeyen bir etkileşim yoluyla iletilir; veya uzay-zamanın normal dördü içinde kapsanan yedi boyuttan biri vasıtasıyla. Her iki durumda da, bilim bugüne kadar çoğunlukla duyusal algıyı ve diğer psişik güçleri doğrulayamadı, bu yüzden sihir yaptığımızda belki de dışsal bir etkisi olmaz.

Bunu Budist bir arkadaşla tartışıyordum ve sorunun, daha fazla insan bilimi, yaşamlara, enerjilere ve benzerlerine olan inançlarını haklı çıkarmak için kullanmaya çalıştıklarını, kulağa ne kadar saçma geldiğini söyledi. Çoğu zaman, sadece bilimsel terimlerin yanlış kullanımı (özellikle kuantum kelimesini içeriyorsa). Budist arkadaşımın dediği gibi, bahçenin dibinde bir perdelik gördüğünüzü söylemek ve bir diğeri de, perdeleri tespit etmek için bir cihaz kurduğunuzu iddia etmek.

Eğer sihir hiç işe yaramazsa, bilim tarafından doğrulanabilir olmalıdır (gerçekte neredeyse sadece gerçekliğin maddi yönlerine odaklanan çağdaş bilim tarafından değil). Bununla birlikte, oyunda o kadar çok değişken var ki, yeterince nesnel bir deneyi öngörmenin zor olması. Dilekçe duasının (bir şeyler için sormak) işe yarayıp yaramadığına dair araştırmalar, bunun pek de işe yaramadığı sonucuna varmıştır, dolayısıyla büyülerin bilimsel olarak doğrulanması için fazla umut beklemiyorum.

Bununla birlikte, sihrin dış gerçekliği etkileyip etkilemediği, sihir, meditasyon ve dua ruhunu dönüştürmek için çalışabilir ve bu nedenle de uğraşmaya değecek pratikler vardır. Diğer bilimsel deneyler meditasyon ve tefekkür namazına katılmanın beyin dalgası düzenlerini değiştirdiğini göstermiştir. uygulayıcı ve onları sakinleştirir.

Medyum Fırat Hoca’nın yaptığı büyülerden bazıları;

Aşk büyüsü, Bağlama büyüsü, Papaz büyüsü, Evlilik büyüsü, sevgi büyüsü, şirinlik büyüsü, büyü bozma, vefk, göz bağlama büyüsü, ayırma büyüsü.

Anasayfa

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by