İçeriğe atla

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü, Medyum Fırat HocaKısmet Açma Büyüsü, Bir takım insanlar kısmet açmanın insanların yazgısının değiştirmek olduğunu düşünüyor.

Allah onların günahlarını affetsin. Gerçekte kısmet çözme kişinin bilmeden kendisinin veya bir başkası tarafından bilinçli olarak önüne koyduğu engellerin kaldırılması işlemidir. 

İş İçin Kısmet Açma Büyüsü

Ailesinin rızkını kazanmak amacıyla ticaret, hizmet, üretim gibi işlerle uğraşan ya da ücretli olarak çalışan kişilerin, bu çalışmalarının ürünü olan başarıyı yakalama konusunda zorlanmalarının nedenlerinden biriside iş kısmetinin kapanmış olmasıdır.

İş kısmeti durduk yerde kendiliğinden kapanmaz. Rakipler, arkadaşlar, akrabalar gibi çekemeyen kişiler tarafından kişinin etkilenmesi halinde oluşabilecek bir durumdur.

Şans Açma Büyüsü – Kısmet Açma Büyüsü

Günlük hayatta çoğu zaman seçimlerle karşı karşıya kalırsınız. Bir olayın, tercihin, beklentinin ya da sürprizin hep başka insanlara uğradığını görür ve bu durumdan hep şikayet edersiniz. Bu konuda “Ben olmalıydım!”, “Ben bunu hak etmiştim!” ya da “Neden ben değil!” şeklinde sızlanmalarla geçiştirme yolunu seçersiniz.

Oysa bu konuda kendinizde bir negatiflik olabileceğini görmezden gelir ve bunu kabullenmek istemezsiniz.

Üzerinizde gerçekten negatif enerji yüklü olabilir. Negatif enerjiden kurtularak kendinizi bu şanslı gruba dahil edebilirsiniz.

İş Kısmeti Kapama Büyüsü

İş hayatında her şey tamam olduğu halde işleri bir türlü yolunda gitmeyen, şanssız olduğunu ve hep olumsuzlukların kendini bulduğunu düşünen kişilerde kısmet açma büyüsü yapılmış olma ihtimali oldukça büyüktür.

İş Kısmeti Kapama Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Kişiye özel olarak yapılan bu çalışmada, kişi hakkında ön bilgiler alınır ve Esmâ-ûl Hüsna’lar, Ayet-i Kerimelerden destek alınarak kişinin önündeki engeller tespit edilir.

Bu tespitin sonrasında kişinin içinde bulunduğu duruma göre VEFK hazırlanmaya başlanır.

Sonrasında kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla üzerinde taşıdığı Vefk ve okuduğu dualarla oluşturduğu pozitif enerji sayesinde, içinde bulunduğu sıkıntı ve engelleri kalkmaya başlar.

Birçok kişi kısmetinin kapalı olduğunun farkında değildir. Gerçekte hedeflediği yere varabilmesi için önünde hiç bir engel yokken, anlaşılamayan bir nedenle yapmak istedikleri gerçekleşmez, olumsuz sonuçlanır.

Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

 

Medyum Fırat Hoca hakkında bilgi almak için tıklayın

İletişime geçmek için tıklayın

Anasayfa

Kısmet Açma Büyüsü” üzerine 32 yorum

 1. gizem der ki:

  erkek arkadaşımın Gözü çok Dışardaydı ama onu kaybetmek istemiyordum. Sonunda medyum fırat hocanın göz bağlama büyüsüyle kendime bağladım ve daha sonra evlilik büyüsüyle evlenmeye karar verdik. fırat hocanın eline kesinlikle kimse su dökemez. işini hakkıyla yapıyor.

  Cevapla
 2. seçil der ki:

  Fırat hocanın süryani büyüsünü yaptıran kalmasın bence başka hocalarla işlemlerle boşuna uğraşmayın derim direk kökten çözüm fırat hoca+süryani büyüsü diyorum….

  Cevapla
 3. vildan der ki:

  Medyum fırat hocama yapılan yorumlardan çok etkilendim ve iş yerindeki müdürüme bağlama büyüsü yaptırdım. Medyum fırat hoca çalışmalara başlamasıyla müdürümle aram düzeldi ve kısa sürede terfi aldım. Medyum fırat hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

  Cevapla
 4. aşkı buldum der ki:

  ben izmirde yaşıyorum 42 yaşında bir bayanım ve hiç evlenmedim. evlenemedim. sadece 1 kere sevgilim oldu oda çok küçükken. birdaha hiç bir erkekle yan yana gelemedim. Çevrem bana medyum fırata gitmemi tavsiye ettiler. Bende medyum fırat ile çalışmaya başladım bana kısmet açma büyüsü yaptı yaklaşık 1 ayın sonlarına doğru Parkta spor yaparken birisiyle tanıştım ve nişanladık 3 ay sonrada düğünümüz var eğer medyum arıyrsanız hiç durmadan medyum fırata gidin derim .

  Cevapla
 5. gözde der ki:

  medyum fırat ile çok çalışmışlığım oldu ve kendisine güvenim sonsuzdur. çalışmalarının genelide çok başarılı geçmekte kesinlikle medyum fırat ile çalışın derim

  Cevapla
 6. alii dayı der ki:

  Medyum fırata yaptırdığım büyü bozma işlemi çok kısa sürede etkisini gösterdi. Medyum fırat hoca bence en iyi hocalardan birisi. kesinlikle tavsiye ediyorum. bence kendisi ile çalışmalısınız. kesinlikle pişman olmazsınız.

  Cevapla
 7. RECEP der ki:

  MEDYUM FIRAT İLE EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIK VE ŞU AN NİŞANLIYIM KARIMLA YAKINDA EVLENECEĞİM İŞİNDE ÇOK İYİ OLAN MEDYUMLARDAN BİRİSİ MEDYUM FIRATTIR ARKADAŞLAR BU FIRSATI DEĞERLENDİRİN GÜVEN KONUSUNDA SIKINTI ÇEKMEYİN MEDYUM FIRAT GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR İNSANDIR

  Cevapla
 8. merve der ki:

  Kocamla beni ayırmak için yapılan papaz büyüsünden medyum fırat hocanın çalışmaları ile kurtuldum. Medyum fırat hocaya gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 9. şennur der ki:

  ben geçen sene medyum fırat hocamla papaz büyüsü işlemi gerçekleştirdik. gerçekten çok başarılı geçti. en güvenilir medyumlarından birisi kesinlikle medyum fırattır.

  Cevapla
 10. selime der ki:

  Eşime kısmet büyüsü yaptırmak istiyordum ve komşumuz bana medyum fırat hocayı tavsiye etti. İş rıskı için daha önce kendilerinin de başvurduğunu ve çok memnun kaldığını söyledi. Bende medyum fırat hocaya danıştım ve yaptığı işlemlerden sonra eşimin işleri yoluna girdi. Medyum fıratı kesinlikle tavsiye ederim.

  Cevapla
 11. sinem der ki:

  arkadaşlar sevgilimle tartışma ve ayrılma sonucu kendimi burda buldum bende sizler ğibi medyum araştırırken medyum fırat hocanın yorumları ve başarıları dikkatimi çekti aradım buldum medyum fıratı , konuşup anlaştık işim biraz zor oldu ama adam gerçekten işinin ehli

  Cevapla
 12. ezgi der ki:

  Hoşlandığım erkek arkadaşım benimle ilgilenmiyordu. Medyum fıratın aşık etme büyüsü sayesinde erkek arkadaşımı kendime aşık ettim. Medyum fıratı kesinlikle tavsiye ederim. boş yere başka medyumlarda vakit kaybetmeyin.

  Cevapla
 13. MAZLUM der ki:

  MERHABA BENDE AYNI DURUMDAYDIM SEZGİLERİMDE YANILMAMIŞIM GERCEKTEN FIRAT HOCA İŞE EL KOYDU VE EŞİMİ TIPIŞ TIPIŞ BANA GERİ GETİRDİ. ÇOK ŞAŞIRDIM BU KADAR KISA SÜREDE BANA GERİ GELİCEĞİNİ HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM 🙂 ÇOK MUTLUYUM ALLAH HOCAMDAN RAZI OLSUN ŞUANKİ MUTLULUĞUMU ONA BORÇLUYUM….

  Cevapla
 14. sAMET der ki:

  BU BAĞLAMA İŞLEMİNİ BEN KENDİME YAPTIRMAK İSTEMESEM BAŞKALARININ BİRBİRİNE BAĞLANMSI İÇİN YAPTIRSAM İŞE YARARMI MESELA ANNEMLE BABAM GİBİ 🙂 FIRAT HOCA BU TÜR İŞLERE BAKIYOMU ACABA?

  Cevapla
 15. filiz der ki:

  Medyum fırata beni aldatan kocam için yaptırdığım bağlama büyüsü bir ay içinde tuttu ve kocamın bana yaşattığı tranva sona erdi. Medyum fırata çok teşekkür ederim

  Cevapla
 16. eylem der ki:

  yıllardır kısmetimi beklemekten 37 yaşına geldim,başta kimseyi beğenmezken sonraki zamanlarda resmem gözlerimle arar oldum.arkadaşlarım arasında oldukça kötü hissediyordum kendimi,herkes evlen diye söz açınca dahada üzüntü duyuyordum.bende yuva kurmalıydım ama olmuyordu.fırat hocayı halam hep tavsiye etmişti ama ben böyle şeylere inanmazdım ve gitmek istemezdim,sonuçta okumuş doktor olmuş bir insanım ne işim olabilirki diye söylenip duruyordum,denemekte fayda var diyerek halamla fırat hocanın yanına gittik,görünce hocayı tüm olumsuz düşüncelerim bitti,oldukça güvenilir bir hoca o kadar belliydiki.çalışmalara başladıktan yaklaşık 34.gününde karşıma çıkan kendim gibi özellikte tam bana yakışır bir kısmetim çıktı, fırat hocaya teşekkür ediyorum şuan hamileyim ve ikiz bebek bekliyoruz.gerçekten evlilik bir yana hiç bu kadar mutlu olacağım biri, bana hayırlı biri olacağını hiç aklımdan geçiremezdim, fırat hoca ile çalışmamda ısrar eden halama ve fırat hocaya tüm katkılarından dolayı teşekkür ederim,…manisadan eylem

  Cevapla
 17. celal der ki:

  BEN FIRAT HOCANIN ERMENİ BÜYÜSÜNÜ HERKESE ÖNERİRİM ÇOK KALİTELİ BİR BÜYÜ DİYOLARDI VE BİZZAT ŞAHİT OLDUM.YARDIMLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

  Cevapla
 18. LÜTFÜ der ki:

  BENİM İŞLERİM BİRDEN TERS GİTTİ VE HERŞEY ALT ÜST OLDU HOCAM. ŞİRKETİM VARDI ARABALARIM EVİM VARDI HEPSİ BİRDEN GİTTİ. ACABA BANA KISMET KAPAMA BÜYÜ MÜ YAPILDI ÜZERİMDE BÜYÜ VARMI YOK MU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM SİZDEN BAŞKA MEDYUMA YAZMADIM SİZ BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  Cevapla
 19. kübra der ki:

  KISMET AÇMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR YAPILMASI İÇİN NELER GEREKİR HOCAM NE İLE BU BÜYÜYÜ YAPIYORSUNUZ. BENDE KISMETİMİN AÇILMASINI İSTİYORUM

  Cevapla
 20. Zeynep der ki:

  işlerim bir türlü yolunda gitmiyordu ne yapıcağımı şaşırdım son çare medyum Fırat hocaya gitim kendisine sorunlarımı anlattım 30 gün geçti şuan herşey yolunada gidiyor.

  Cevapla
 21. Ecevit der ki:

  BU KISMET AÇMA BÜYÜSÜ İŞ YERİ İÇİN FİLANDA YAPILIYOR MU?

  Cevapla
 22. Seher der ki:

  HOCAM MERHABA BİZİM BİR KOMŞUMUZUN KIZI VARDI SİZE KISMET AÇMA BÜYÜSÜ YAPTIRMIŞ GERÇEKTEN DE KIZIN KISMETİ AÇILDI ÇOK İSTEYENİ OLDU ŞUAN EVLENECEK BENDE KISMET AÇMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM HOCAM NASIL ULAŞIRIM SİZE.

  Cevapla
 23. KAZIM der ki:

  HOCAM KISMETİMİN KAPALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. İŞ YAPIYORUM TİCARETTE BATIYORUM. EVLENİCEM BİR TÜRLÜ KIZIN AİLESİNİ NİŞANA İKNA EDEMİYORUM. ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİ HALİM VAKTİM YERİNDEYDİ KIZIN ANNESİDE SEVERDİ BENİ BİR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ SİZİNLE İLETİŞİM KURSAM?

  Cevapla
 24. aysun der ki:

  medyum Fırat hocam kısmetinin kapalı olduğunu söylerek bana kısmet ile ilgili büyü yaptı. kısmetimin açıldığını hissediyorum ve çok rahatım. ellerinden öpüyorum Fırat hocam.

  Cevapla
 25. Rukiye der ki:

  Hocam merhaba benim ablam var hala evlenmedi bu yaşına kadar hiç kısmeti çıkmadı acaba ona kısmet kapama büyüsü mü yaptılar bilmiyorum. Onunda evlenmesini mutlu olmasını istiyorum kendisi ne kadar istemiyorum desede oda istiyor biliyorum hocam bu işi nasıl çözebiliriz.

  Cevapla
 26. Peri der ki:

  Fırat hocamm ben evleniyorum sizin sayenizde asla evlenemem diyordum ama birden kısmetim açıldı ve çok sevebileceğim bir insan çıktı karşıma kısmet açma büyüsü sayesinde artık bende mutluyum arkadaşlar sizde evlenmek istiyorsanız mutlaka Fırat Hocaya kısmet açma büyüsü yaptırın.

  Cevapla
 27. Doğan der ki:

  Hocam merhaba ben kısmet açma büyüsünü işlerimin açılması için yaptırmak istiyorum yaptığım işte çok para kazanmak istiyorum acaba kısmet açma büyüsü buna yardımcı olur mu? Bahtımın bağlı olduğunu düşünüyorum bana yardımcı olabilirmisiniz?

  Cevapla
 28. merve der ki:

  merhaba bende kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum yıllardır evlenmeyi bekliyorum ama hiç kısmetim çıkmadı hayatımı birisiyle beraber yaşamak istiyorum hocam kısmet açma büyüsü bana iyi gelir mi?

  Cevapla
 29. Salih der ki:

  BIU hocam nasibim kapali bana yarsimci olun evlenmek istiyorum konustuklarim oluyor ilersi gelmiyor evlilik olmuyor hemen bitiyor

  Cevapla
 30. ENGİN ÇAK der ki:

  BENDE BİR TÜRLÜ EVLENEMİYORUM  BİLDİĞİM BAYAN VAR  NE YAPMAM LAZIM YARDIM EDİN

  Cevapla
 31. ersan der ki:

  gidenimi geri getir ne istersen veririm ama önce getir

  Cevapla
 32. sami der ki:

  hocam merhaba kolay ıyı gunler dılıyorum.benım hıc bır ısım gucum rast gıtmıyor evlenemıyorum.cok sevdıgım bır kız var oda benı terk ettı gıttı.ne yapacagım bılmıyorum.hayatımda hersey olumsuz gıdıyor.ne yapmalıyım bılmıyorum.yardımınız ıcın sımdıden tesekkurler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by