İçeriğe atla

Sabun Büyüsü

sabun büyüsü, MedyumFıratHocaSabun büyüsü, kara büyüler içinde yer alan en tehlikeli büyülerden biridir  Çok büyük nefret ve intikam duygularını içinde barındıran haksızlığa uğramış, türlü eziyetlere maruz kalmış kimselerin başvurduğu bir büyü şekli olan sabun büyüleri günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi temel malzeme sabundur.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüleri çok öncelerden beri tercih edilen ve en sıkça başvurulan bir kara büyü uygulamasıdır. Zaten sabun büyülerinin yapılış amaçları bir insana zarar vermek, onu hastalık sahibi yapmak yada bir insanı yatalak hale getirmektir. Maliyeti az olduğu için oldukça tesirli ve etkili bir kara büyüdür. Her türlü sabundan yapılır. Sabunun markasının yada kokusunun bir etkisi yoktur. Hemen her sabundan kolaylıkla sabun büyüleri toplu iğneler kullanılarak hazırlanabilirler. Daha çok bu hazırlanan sabun büyüsü toprağa gömülerek yada bir su kuyusuna atılarak sonucu beklenir. Zamanla eriyen bu sabun, büyü yapılan insanı azar azar ızdırap’a doğru götürür. Medyum Fırat Hoca sabun büyüsünü en kısa sürede gerçekleştirmektedir 

Nasıl Yapılır ?

Sabun büyü nedir ve sabun büyüsü nasıl yapılır bu konular Türkiye’de pek çok kişinin merak ettiği, ilgiyle takip ettiği büyü konularının başlarında gelmiştir. Sabun büyüsünün amacı genel olarak karşı tarafa yani sevmediğimiz, hoşlanmadığımız birine karşı zarar vermek maksadı ile yaptırılır.

Bu kişi bazen düşmanız olabilir bazen size zarar vermek isteyen kötü niyetli bir başka insan olabilir. Gerekçe ne olursa olsun sabun büyüleri ile karşı taraftaki kişiye zarar vermek istenir. Sabun büyüleri son derece etkili ve güçlü tesirleri olan büyülerdir. Aslında sabun büyüleri hem hazırlanma süresi bakımında hemde maliyeti bakımından oldukça kolay hazırlanma özelliğine sahip bir büyü olması nedeniyle pek çok insan tarafından tercih edilir.

Sabun büyüleri hazırlanırken bir kalıp sabun kullanılır fakat ben burada detaylarını yazmak istemiyorum. Çünkü bu sabun normal marketten satın alınan bir sabun değildir. Kullanılacak olan sabunun uygulanması gereken bir takım ritüelleri vardır ancak ondan sonra bu sabun üzerinden uygulama yapılır.

Bu kalıp sabun üzerine yine bir takım dualar okunarak üzerine belli miktarda toplu iğne batırılır. Ardından zarar görmesi istenilen kişinin adına özel bir dua okunur. Akabinde bu ritüellere uygun olarak hazırlanmış sabun büyüsü bir kuyuya yada bir toprağa gömülmek süretiyle etkisinin gelmesi beklenir.

 

Anasayfa

 

 

 

Sabun Büyüsü” üzerine 10 yorum

 1. Unal der ki:

  hocam merhaba buyu icin rahatsiz ettim siz saygilar. 

  Cevapla
 2. Derin der ki:

  Hocam merhaba sabun büyüsü fiyatını öğrenebilir miyim?

  Cevapla
 3. Ergül Akcan der ki:

  Fırat hocam saygılar sunuyorum bir kadını kocasından ayırma büyüsü yaparmisin eğer yaparsan yaptıracam

  Cevapla
 4. Selami der ki:

  sabun büyüsü yaptırmak istiyorum

  Cevapla
 5. Deniz der ki:

  merhaba hocam sabun büyüsü işleminin etkileri nelerdir bilgilendirimisiniz

  Cevapla
 6. gürkan der ki:

  sabun büyüsü işlemi kaç günde tutar

  Cevapla
 7. metin der ki:

  sabun büyüsü duası varmı ?

  Cevapla
 8. kemal der ki:

  hocam sabun büyüsü nasıl çözülür

  Cevapla
 9. ferdi der ki:

  arkadaşlar sabun büyüsü işlemi yaptık fırat hocamla başarılı bir şekilde geçti Allah razı olsun hocamdan

  Cevapla
 10. derya der ki:

  sabun büyüsünü kimler yapar

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by