İçeriğe atla

Şirinlik Büyüsü

şirinlik büyüsü Medyum fırat hocaŞirinlik büyüsü, en çok talep edilen büyü arasındadır. Yapılması ve hayata geçirilmesi oldukça zor bir büyüdür. Bu büyü sadece uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır. Biz Medyum Fırat Hoca olarak sizlere büyüler hakkında en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. Şirinlik büyüsünün amacı eşimize, dostumuza, sevdiklerimize şirin bir halde görünmemize olanak sağlar. Doğru olarak yapıldığında güzel sonuçlar vermektedir. Ancak bilinmeyen ruhsatsız, vergi levhası olmayan çakma medyumlar tarafından yapıldığında tersine sonuçlar ve ya daha kötü felaketler ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Bunların olmaması için Uzman Medyum Fırat Hocamızın dediklerini harfi harfine uygulamak zorundayız. Sizde yaptırmak istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Şirinlik büyüsü tercih bakımından büyüler arasında en popüler büyülerden biridir. Sizlerin isteği doğrultusunda işlemlerinizi yerine getiriyoruz. 

Şirinlik Büyüsü Tutar mı ?

İşlemler ve tutması medyumdan medyuma değişebilmektedir biz bu işlemi en kısa sürede yapmaktayız tabi ki tercih sizin ben size bizimle illaki çalışın demiyorum ama neyinde ne olduğunu bilmenizi istiyorum. Uğraş ister ama kolaydır bunu unutmayın hiçbir medyum size hangi büyü istiyorsanız başka bir büyü talep edemez. 

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Profesyonel Uzman Medyum Fırat Hocamızın sayesinde yapılmaktadır. Yapımı oldukça kolay gelmektedir, Medyum Fırat Hocamıza çünkü bu sektöre yıllarını vermiş biridir kendisi. Tutma olasılığı %90 civarındadır. 

Şirinlik Duası Hangi Amaçla Yapılır ?

Bu büyünün yapılış gayesi, insanların gözüne şirin (tatlı) görünmektir ve birçok kişi, diğer insanların gözüne şirin görünüp onların gözünde değer ve itibar kazanmak maksadıyla bu büyüye başvurma ihtiyaç hissi duyar. Evet, bu büyü değer ve itibar kazanmak ve  daha tatlı görünmek amacına yönelik bir büyüdür ve oldukça da etkilidir.

Nasıl Bozulur ?

Şirinlik büyüsü ve diğer büyülerde sadece Kuran okumak yeterli gelmeyebilir. Nasıl ki kolu kırılmış olan bir kişi kolunun düzelmesi adına Allah’a dua edip yardım istemesi oldukça düzgün bir davranıştır ama sadece bu yeterli değildir. Kolu bir ortopedi uzmanının da görmesi ve gerekli olan tedaviyi yapması gerekir. bundan kaynaklı olarak büyü yapılan kişinin ilk olarak enerjik açıdan tedavi edilmesi sonrasında da Kuran okunması ve bundan kurtulmak için Allah’a dua etmesi gerekmektedir.

 

Anasayfa

 

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by