İçeriğe atla

Soğutma Büyüsü

soğutma büyüsü, sogutma-buyusu-yapan-medyum-firat-hocaSoğutma büyüsü herhangi bir kişi ailesinden, nişanlısından, sevgilisinden,  kocasından yada sevdiği iş arkadaşından istemsiz bir yük hissetiğin yapılan çalışmadır. Oldukça güçlü bir çalışma olup etkisini kısa sürede gösterir ve aynı zamanda bu büyü türünün bozulması oldukça zor çetrefillidir. Bu büyünün bozulması için Medyum Fırat Hoca tarafından yapılmış olan vefk tılsımları ile bozum işlemi yapılabilmektedir. Ne türlü bir büyünün yapıldığı anlaşılır ve bunun ardından, bu büyünün etkisini ortadan kaldıracak tılsım yapılır. Soğutma büyüsünü bozmak amacıyla yapılan tılsımlar çeşitli yerlerde yapılan büyünün etkisine göre kişinin bulunduğu ortam,yattığı yatak odası gibi yerlerde konulara işlememe başlanır.

Soğutma Büyüsü İşlemleri

Soğutma büyüleri birçok değişik biçimlerde yapılabilmektedir. Bunlardan en yaygın olanı titizlik ve uyarı gerektiren bir büyüdür. Bu büyünün yapılabilmesi amaçlı yakın sürede hamile kalıp doğum yapan bir yol köpeğine gereksinim duyulmaktadır. Şöyle bir köpek bulunduktan bir sonra köpek bir süre beslenir. Sonrasında köpeğin sütü bir kap içine sağılır ve içine bir miktar un katılarak hamur haline getirilir.

Ek Olarak bir sonra soğuması istenilen şahsın ismi bir kağıt üst kısmına yazılır ve ad sözlü olmayan kalan bu kağıt hamur ile kaplanır. Bunun sonrasında kağıt bal mumu ya da bit parça bez ile beraber muska halinde katlanır ve soğuması istenilen şahsın kapısının eşiğine gömülür.
Bir öte soğutma büyüsü ise Medyum Fırat Hoca aracılığıyla yapılmaktadır. Bu büyü medyumlar aracılığıyla yapılan vekf tılsımlarıyla olası kılınır.Yapılan bu tılsım beraberinde yapılmış olan büyüler en tesirli ve en çabuk tesirini gösteren soğutma büyüleri aralarında koltuk almaktadır.

Böylece 28 harf çağın duaları ile birlikte 28 yumurtaya yazılmış olur. Yazılı yumurtaları da kuluçkaya oturan bir tavuğun altına yerleştirirsin. Tavuğu yalnız buğday tanesi ile beslersin. Suyunu da cam kaptaki sudan içirirsin. Günü gelip civcivler yumurtadan çıkınca, olan yumurta sarısı ve ince bulgurla besler, sularını da cam kaptaki sudan verirsin. Bunlar arasında mutlaka bir horoz çıkmış olur. Bu horozun başı yukarı doğru kalkık olur. Horoz irileşince, onu keser, kanım bir şişeye kor, şişeyi mumla kaparsın.

 

Anasayfa

1
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by